Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'white serenity'
Fraai boeket met witte bloemen. De witte kleur maakt het een sereen en ..Vanaf € 23.95 -
Schitterende rode tulpen
Een levendig geheel van frisse, helderrode tulpen voor een warme lente!Vanaf € 16.00 -
Orchidee phalaenopsis
De koningin van de bloemen is de Phalaenopsis. De bloemen bloeien erg lang ..Vanaf € 14.95 -
Scindapsus aureus mosstok 120 80 cm. (kamerplant)
Herkomst: De officiele naam van deze plant is Epipremnum pinnatum, de naam ..Vanaf € 15.00 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 80/100 cm.
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 1.10 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 80/100 cm.
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 1.10 -
Pyrus communis 'conference' (perenboom) 18/20 cm
Pyrus communis 'Conference' heeft een tamelijk grote, onregelmatige, ..Vanaf € 296.45 -
Pyrus communis 'conference' (perenboom) 18/20 cm
Pyrus communis 'Conference' heeft een tamelijk grote, onregelmatige, ..Vanaf € 296.45 -
Viburnum opulus 'roseum' (sneeuwbal) 60/80 cm.
Viburnum opulus 'Roseum' is de Gelderse Roos met bolle 'Sneeuwballen' van ..Vanaf € 13.95 -
Viburnum opulus 'roseum' (sneeuwbal) 60/80 cm.
Viburnum opulus 'Roseum' is de Gelderse Roos met bolle 'Sneeuwballen' van ..Vanaf € 13.95 -
Ligustrum delavayanum (liguster op stam) 80 cm stam
Ligustrum delavayanum is een wintergroen hulst met zeer kleine ..Vanaf € 47.80 -
Ligustrum delavayanum (liguster op stam) 80 cm stam
Ligustrum delavayanum is een wintergroen hulst met zeer kleine ..Vanaf € 47.80
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 25.00 -
Chocoladekado, lekker boeketje
Bestel dit leuke chocolade cadeau met Belgische chocolade NU bij uw ..Vanaf € 3.95 -
Peperomia (2 stuks)
De Peperomia is een uitermate gemakkelijk te verzorgen kamerplant en kan ..Vanaf € 9.95 -
Corylus maxima 'purpurea' (rode hazelaar) 50/60 cm.
Corylus maxima 'Purpurea' is een opvallende roodbladige Hazelnoot, de ..Vanaf € 16.65 -
Corylus maxima 'purpurea' (rode hazelaar) 50/60 cm.
Corylus maxima 'Purpurea' is een opvallende roodbladige Hazelnoot, de ..Vanaf € 16.65 -
Crataegus lavallei 'carrierei' (meidoorn als boom) 6/8 cm
Crataegus lavallei 'Carrierei' is een meidoorn met met zeer veel ..Vanaf € 63.25 -
Crataegus lavallei 'carrierei' (meidoorn als boom) 6/8 cm
Crataegus lavallei 'Carrierei' is een meidoorn met met zeer veel ..Vanaf € 63.25 -
Fagus sylvatica 'atropunicea' (rode beukenboom) 8/10 cm
Fagus sylvatica 'Atropunicea' (rode beukenboom) is een mooie solitaire ..Vanaf € 47.85 -
Fagus sylvatica 'atropunicea' (rode beukenboom) 8/10 cm
Fagus sylvatica 'Atropunicea' (rode beukenboom) is een mooie solitaire ..Vanaf € 47.85 -
Agapanthus 'blue triumphator' (afrikaanse lelie) p9
Agapanthus 'Blue Triumphator' (Afrikaanse lelie) is een bekende kuipplant. ..Vanaf € 7.35 -
Agapanthus 'blue triumphator' (afrikaanse lelie) p9
Agapanthus 'Blue Triumphator' (Afrikaanse lelie) is een bekende kuipplant. ..Vanaf € 7.35 -
Carex caryophyllea 'the beatles' (zegge) p9
Carex caryophyllea 'The Beatles' (Zegge) vormt pollen of zodenvormend. ..Vanaf € 2.10 -
Carex caryophyllea 'the beatles' (zegge) p9
Carex caryophyllea 'The Beatles' (Zegge) vormt pollen of zodenvormend. ..Vanaf € 2.10 -
Anemone blanda, wit (anemoon) per 30
Deze uit Turkeye en Griekenland afkomstige anemone soort is volledig ..Vanaf € 11.55 -
Anemone blanda, wit (anemoon) per 30
Deze uit Turkeye en Griekenland afkomstige anemone soort is volledig ..Vanaf € 11.55 -
Osmanthus heterophyllus (schijnhulst) 80/100 cm.
Osmanthus heterophyllus is een bladhoudende struik die op een hulst ..Vanaf € 39.35