Aster lateriflorus 'lady in black' (kleine aster) p9
Aster lateriflorus 'Lady in Black' (Kleine aster, Herfst aster) heeft mooi overhangende takken. Blad en takken donker purperkleurig waar de bloemkleur mooi in uitkomt. Om de sierwaarde van het overhangen uit te laten komen moet de plant vrij in de border staan. Vrij staan is ook nodig om de groei er in te houden.Aster lateriflorus 'Lady in Black' kan moeilijk aanslaan. Maar komt zij de eerste winter door dan wordt het een pracht van een plant.Voor de winter goed afdekken.Hoogte: 70-80 cm
De bloemen van Aster lateriflorus 'Lady in Black' zijn wit met een rood hartje in september en oktober.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster lateriflorus 'lady in black' (kleine aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemstuk 'aruba'
Prachtig bloemstuk opgemaakt in gele tinten van verschillende soorten ..Vanaf € 42.00 -
Picknick in het bos
Als u een arrangement moest samenstellen dat werkelijk overal bij past, ..Vanaf € 53.00 -
Fluisteringen
Een charmant en vrolijk arrangement met roze en witte rozen. Gedecoreerd ..Vanaf € 47.50 -
Dracaena janet lind vertakt 70 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 25.00 -
Astilboides tabularis (schout bij nacht/tafelblad) p9
Astilboides tabularis (Schout bij Nacht) komt oorspronkelijk uit China. ..Vanaf € 2.75 -
Astilboides tabularis (schout bij nacht/tafelblad) p9
Astilboides tabularis (Schout bij Nacht) komt oorspronkelijk uit China. ..Vanaf € 2.75 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 100/125 cm.
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 33.85 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 100/125 cm.
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 33.85 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 45/50 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 2722.50 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 45/50 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 2722.50 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 150/175 cm
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 907.50 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 150/175 cm
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 907.50 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 150/175 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 272.25 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 150/175 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 272.25 -
Ligustrum delavayanum (bolliguster) 10/12 cm
Ligustrum delavayanum is een wintergroene liguster die zeer goed in model ..Vanaf € 235.95 -
Ligustrum delavayanum (bolliguster) 10/12 cm
Ligustrum delavayanum is een wintergroene liguster die zeer goed in model ..Vanaf € 235.95 -
Anthemis tinctoria (kamille) p9
Anthemis tinctotia (Kamille) is een langdurig bloeiende plant voor een ..Vanaf € 1.95 -
Anthemis tinctoria (kamille) p9
Anthemis tinctotia (Kamille) is een langdurig bloeiende plant voor een ..Vanaf € 1.95 -
Rosa 'perenial blue' (miniklimroos) container pot
Rosa 'Perenial Blue', de miniklimroos is een geheel nieuw type roos. ..Vanaf € 13.90 -
Rosa 'perenial blue' (miniklimroos) container pot
Rosa 'Perenial Blue', de miniklimroos is een geheel nieuw type roos. ..Vanaf € 13.90 -
Gleditsia triacanthos 'elegantissima' (valse christusboom) 350/400 cm
Gleditsia triacanthos 'Elegantissima' heeft donnkergroen blad, wat in de ..Vanaf € 831.90