Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Biedermeier 'sweet roses'
Biedermeier bloemstuk in ronde vorm in zalm/bordeau en witte tinten.Vanaf € 27.50 -
Fluisteringen
Een charmant en vrolijk arrangement met roze en witte rozen. Gedecoreerd ..Vanaf € 37.50 -
Kerstkrans wit met plantjes
Zet met kerst een mooie kerstkrans met plantjes op tafel. Het is een ..Vanaf € 30.00 -
Aglaonema silver bay (3 per pot)
Standplaats: De ideale temperatuur voor deze plant in tussen de 15 en 22 ..Vanaf € 22.00 -
Plantenbak lechuza quadro ls all inclusive set taupe 50
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 114.95 -
Anchusa azurea 'loddon royalist' (ossetong) p9
Anchusa azurea 'Loddon Royalist' (Ossetong) is een plant met een ..Vanaf € 2.30 -
Anchusa azurea 'loddon royalist' (ossetong) p9
Anchusa azurea 'Loddon Royalist' (Ossetong) is een plant met een ..Vanaf € 2.30 -
Cornus stolonifera 'flaviramea' (kornoelje) 40/60 cm.
Cornus stolonifera 'Flaviramea' is een opvallende heester met prachtige ..Vanaf € 6.00 -
Cornus stolonifera 'flaviramea' (kornoelje) 40/60 cm.
Cornus stolonifera 'Flaviramea' is een opvallende heester met prachtige ..Vanaf € 6.00 -
Pyrus communis 'doyenne du comice' (perenboom) halfstam
Pyrus communis 'Doyenne du Comice' heeft een grote, brede vrucht met een ..Vanaf € 33.30 -
Pyrus communis 'doyenne du comice' (perenboom) halfstam
Pyrus communis 'Doyenne du Comice' heeft een grote, brede vrucht met een ..Vanaf € 33.30 -
Rubus idaeus 'autumn bliss' (framboos) struik
Rubus idaeus 'Autumn Bliss' geeft een grote, rode vrucht. Stevig ..Vanaf € 8.15 -
Rubus idaeus 'autumn bliss' (framboos) struik
Rubus idaeus 'Autumn Bliss' geeft een grote, rode vrucht. Stevig ..Vanaf € 8.15 -
Thuja occidentalis 'smaragd' (westerse levensboom) 80/100 cm.
Thuja occidentalis 'Smaragd' is een mooie haagconifeer met een dichte, ..Vanaf € 8.55 -
Thuja occidentalis 'smaragd' (westerse levensboom) 80/100 cm.
Thuja occidentalis 'Smaragd' is een mooie haagconifeer met een dichte, ..Vanaf € 8.55 -
Tsuga canadensis (hemlockspar) 400/500 cm
Tsuga canadensis (Hemlockspar) is een brede conifeer die piramidaal omhoog ..Vanaf € 756.25
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwbiedermeier 'always'
Prachtig stijlvol rond rouwarrangement met witte rozen, gipskruid en ..Vanaf € 100.00 -
Winterharde palm trachycarpus fortunei 260cm
Herkomst: De Trachycarpus Fortunei is de meest bekende palm soort in ..Vanaf € 349.00 -
Hydrangea paniculata 'grandiflora' (hortensia) 30/40 cm.
Hydrangea paniculata 'Grandiflora' is een pluimhortensia met grote witte ..Vanaf € 6.40 -
Hydrangea paniculata 'grandiflora' (hortensia) 30/40 cm.
Hydrangea paniculata 'Grandiflora' is een pluimhortensia met grote witte ..Vanaf € 6.40 -
Magnolia kobus (beverboom) 16/18 cm
Magnolia kobus (beverboom) is een boom die geschikt is voor kleine ..Vanaf € 393.25 -
Magnolia kobus (beverboom) 16/18 cm
Magnolia kobus (beverboom) is een boom die geschikt is voor kleine ..Vanaf € 393.25 -
Helleborus sternii (nieskruid) p9
Helleborus sternii is een prachtige winterbloeier. Houdt van humusrijke ..Vanaf € 3.95 -
Helleborus sternii (nieskruid) p9
Helleborus sternii is een prachtige winterbloeier. Houdt van humusrijke ..Vanaf € 3.95 -
Aesculus hippocastanum (witte paardenkastanje) 20/25 cm
Aesculus hippocastanum (witte paardenkastanje) is een kastanjeboom die wel ..Vanaf € 181.50 -
Aesculus hippocastanum (witte paardenkastanje) 20/25 cm
Aesculus hippocastanum (witte paardenkastanje) is een kastanjeboom die wel ..Vanaf € 181.50 -
Rhododendron 'roseum elegans' (rhododendron) 90/100 cm
Rhododendron 'Roseum Elegans' is een Rhododendron met lilaroze ..Vanaf € 90.75 -
Rhododendron 'roseum elegans' (rhododendron) 90/100 cm
Rhododendron 'Roseum Elegans' is een Rhododendron met lilaroze ..Vanaf € 90.75 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn) 125/150 cm
Trachelospermum jasminoides wordt ook wel sterjasmijn of Toscaanse Jasmijn ..Vanaf € 21.50 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn) 125/150 cm
Trachelospermum jasminoides wordt ook wel sterjasmijn of Toscaanse Jasmijn ..Vanaf € 21.50