Aster divaricatus (aster) p9
Aster divaricatus (Aster) sproeit een wolk van witte stervormige bloemetjes boven het loof uit. Deze bloemetjes worden zichtbaar in de periode tussen augustus en oktober.Deze opvallende herfstaster wordt circa 60 tot 70 cm en kan zowel op een zonnige plek als in de half schaduw staan. In bloei trekt deze herfstaster veel insecten. Aster divaricatus is een prachtige natuurlijke aandoende plant!Aster divaricatus stelt een jaarlijkse kalkgift op prijs.
Aster divaricatus (aster) p9 koop je o.a bij
Hartverwarmende rozen
Fluweelachtige, rode rozen kunnen niet worden overtroffen, maar de ..Vanaf € 55.00 -
Vrolijke gemengde rozen
Rozen in vijf verschillende kleuren zorgen voor wat flair. Geschikt voor ..Vanaf € 29.50 -
Fancy forrest
Witte rozen, prachtig gecombineerd met groene Ranunculus en kleine, witte ..Vanaf € 23.00 -
Rouwboeket 'voortdurendende passie'
Eeuwigdurende passie, voor eeuwigdurende liefde. Dit rouwboeket is ..Vanaf € 65.50 -
Witte phalaenopsisdroom
Een grote verzameling satijnachtige, witte orchideeën in een lage, ..Vanaf € 44.50 -
Modern kerststuk anthuriums
Een modern kerststuk opgemaakt met 2 rode mini anthuriums en een ..Vanaf € 30.00 -
Grafstuk witte rozen
Rouwarrangement klassiek gestoken in druppelvorm van Witte rozen en mooie ..Vanaf € 175.00 -
Rouwarrangement van rode bloemen
Modern gegroepeerd rouwarrangement van rode bloemen Verkrijgbaar in ..Vanaf € 59.50 -
Luxe bloemstuk met fles bubbels
Bloemstuk opgemaakt in een schaal met daarin verwerkt een fles heerlijke ..Vanaf € 42.95 -
Artstone dolce vase grey
De Artstone Dolce Vase grey is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 39.95 -
Plantenbak lechuza classico wit 70
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 70 ..Vanaf € 149.95 -
Juniperus virginiana 'glauca' (jeneverbes) 80/100 cm.
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 32.35 -
Paulownia tomentosa (anna paulownaboom) 18/20 cm
Paulownia tomentosa (Anna Paulownaboom) is een opvallende boom door zijn ..Vanaf € 313.05 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 50/60 cm.
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 27.80 -
Sedum album 'coral carpet' (muurpeper) p9
Sedum album 'Coral Carpet' is groenblijvend. Vetachtig loof, in herfst ..Vanaf € 1.60 -
Fagus sylvatica 'atropunicea' (rode beukenboom) 12/14 cm
Fagus sylvatica 'Atropunicea' (rode beukenboom) is een mooie solitaire ..Vanaf € 137.50 -
Magnolia 'heaven 'scent' (beverboom) 200/250 cm
Magnolia 'Heaven 'Scent' is een Beverboom met een zeer mooie bloei. Deze ..Vanaf € 299.50 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 150/175 cm
Een Taxus baccata als Egyptische piramide, heeft 4 vlakke kanten. Latijnse ..Vanaf € 477.95 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (sierpeer als leiboom) 10/12 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' als leiboom gekweekt. Deze leiboom krijgt ..Vanaf € 127.05