Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Witte rozentuin
Een prachtig totaalpakket! Dit arrangement bestaat uit champagne- en ..Vanaf € 31.50 -
Rouwboeket 'rebirth'
Dit is het begin, niet het einde. Dit rouwboeket bestaat uit mooie witte ..Vanaf € 80.00 -
Champagne rosé diamond suit ice jacket
Moët & Chandon champagne Rosé Imperial 75cl Diamond Suit ice ..Vanaf € 45.95 -
Veuve clicquot kimono box
Veuve Clicquot Kimono box De Kimono box van Veuve Clicquot is een giftbox ..Vanaf € 45.95 -
Dracaena compacta 3 stammen 110 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 25.00 -
Catalpa bignonioides 'nana' (bolcatalpa) 14/16 cm
Catalpa bignonioides 'Nana' is de bekende Bolcatalpa met grote ..Vanaf € 133.10 -
Catalpa bignonioides 'nana' (bolcatalpa) 14/16 cm
Catalpa bignonioides 'Nana' is de bekende Bolcatalpa met grote ..Vanaf € 133.10 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 60/80 cm.
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 3.25 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 60/80 cm.
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 3.25 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 125/150 cm
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 64.90 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 125/150 cm
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 64.90 -
Lithodora diffusa 'alba' (parelzaad) p9
Lithodora diffusa 'Alba' Parelzaad is een laagblijvende wintergroene ..Vanaf € 2.05
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses curacao peak period'
Boeket met 12 rode rozen, lengte medium. Deze prijs geldt alleen in de ..Vanaf € 90.00 -
Boeket 'in-the-mix gerbera'
Gemengd boeket van diverse kleuren gerbera's. Echt een topper!Vanaf € 15.95 -
Prachtige roze klokjesbloem
Een prachtige plant met mooie, roze klokjes. Dit zijn vrij makkelijke ..Vanaf € 25.00 -
Artstone claire pot pink
De Artstone Claire Pot pink is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 1.95 -
Dracaena compacta 3 stammen 110 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 25.00 -
Bloempot lechuza rondo all inclusive set scarlet red 32
De gracieuze potvorm van de Lechuza Rondo is elegant en ongecompliceerd ..Vanaf € 77.95 -
Perovskia atriplicifolia 'blue spire' (perovskia) 30/40 cm.
Perovskia atriplicifolia 'Blue Spire'. Perovskia is een blauw bloeiende ..Vanaf € 4.95 -
Perovskia atriplicifolia 'blue spire' (perovskia) 30/40 cm.
Perovskia atriplicifolia 'Blue Spire'. Perovskia is een blauw bloeiende ..Vanaf € 4.95 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 175/200 cm
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 53.90 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 175/200 cm
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 53.90 -
Rodgersia aesculifolia (schout-bij-nacht) p9
Rodgersia aesculifolia zijn groeivorm wortelstandige bladrozetten. Blad: ..Vanaf € 2.20 -
Rodgersia aesculifolia (schout-bij-nacht) p9
Rodgersia aesculifolia zijn groeivorm wortelstandige bladrozetten. Blad: ..Vanaf € 2.20