Aster 'erlkonig' (herfst aster) p9
Aster 'Erlkonig'(Herfst aster) is zeer geschikt voor de siertuin. Ze heeft opvallend blad, bloei, of vorm en laat zich eenvoudig combineren. Verlangt een zonnige plek en goed doorlatende, voedselrijke grond. Deze plant is zeer geschikt om te combineren met de 'basisplanten'. Is van oorsprong een 'weideplant' en daarom vooral geschikt voor wat zwaardere bodemtypen en zo nu en dan vochtige grond. Ze is dan ook vaak goed te combineren met 'bosrandplanten'. Geeft een goede snijbloem. De bloemkleur is bleeklila en de bloeitijd is van september tot en met oktober. De bladeren zijn groen en ongeveer 60 cm. hoog. De volwassen hoogte van deze vaste plant is ca. 120 cm
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster 'erlkonig' (herfst aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - gerbera boeket xl
Dit bontgekleurde boeket is geheel opgemaakt uit de vrolijke gerbera! Er ..Vanaf € 35.00 -
Bloemen - gerbera boeket xl
Dit bontgekleurde boeket is geheel opgemaakt uit de vrolijke gerbera! Er ..Vanaf € 35.00 -
Bloemen - winterboeket paars/rood l
Fraai winterboeket om het huis op te warmen tijdens dit koude ..Vanaf € 32.50 -
Bloemen - winterboeket paars/rood l
Fraai winterboeket om het huis op te warmen tijdens dit koude ..Vanaf € 32.50 -
Bloemen - winterboeket paars/rood l
Fraai winterboeket om het huis op te warmen tijdens dit koude ..Vanaf € 32.50 -
Boeket 'roses aruba'
Boeket met 12 rode rozen. De getoonde prijzen gelden NIET in de periode ..Vanaf € 90.00 -
Boeket 'roses france peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de volgende ..Vanaf € 85.00 -
Boeket 'sympathy morocco'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 115.00 -
Luxe geschenk 'red & cham. moet'
Origineel cadeau en fraai relatiegeschenk; een houten kist met daarin een ..Vanaf € 84.95 -
Ballon 'super teacher'
Supergave ballon voor de Super Teacher. Deze heliumballon heeft een ..Vanaf € 10.95 -
Wonderschone witte lelie's
Schoonheid en lelie zijn synoniem! Een gul, puur boeket van prachtige ..Vanaf € 29.50 -
Carribean blauw
Een prachtig blauw met wit boeket dat iedereen zal bekoren! Schitterende ..Vanaf € 50.00 -
Buxus sempervirens (pyramide 90cm) tuinplant
Herkomst: Buxus staat ook bekend onder de namen buksboom en palmboompje. ..Vanaf € 39.00 -
Croton iceton (vertakt)
Standplaats: De Croton kan prima op de wat donkere plaatsen, maar om de ..Vanaf € 21.00 -
Ficus benjamina 170 cm. (kamerplant)
Herkomst: Al meer dan duizend jaar groeit de Ficus in tropische en ..Vanaf € 39.00 -
Lechuza balconera trio plantrek trio 40
Lechuza Balconera Trio plantrek ten behoeve van de Balconera Trio 40Laat ..Vanaf € 42.95 -
Actinidia kolomikta (sierkiwi) 70/80 cm
Actinidia kolomikta is een sierkiwi, deze bladverliezende klimplant geeft ..Vanaf € 13.30 -
Actinidia kolomikta (sierkiwi) 70/80 cm
Actinidia kolomikta is een sierkiwi, deze bladverliezende klimplant geeft ..Vanaf € 13.30 -
Enkianthus campanulatus (pronkklokje) 80/100 cm.
Enkianthus campanulatus is een opgaande heester die 200 cm hoog kan ..Vanaf € 38.95 -
Enkianthus campanulatus (pronkklokje) 80/100 cm.
Enkianthus campanulatus is een opgaande heester die 200 cm hoog kan ..Vanaf € 38.95 -
Hamamelis intermedia 'westerstede' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Westerstede' is een geel bloeiende ..Vanaf € 108.90 -
Hamamelis intermedia 'westerstede' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Westerstede' is een geel bloeiende ..Vanaf € 108.90 -
Pieris 'forest flame' (rotsheide) 20/25 cm.
Pieris 'Forest Flame' is wellicht de bekendste Rotsheide. Deze Pieris ..Vanaf € 9.25