Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwbiedermeier 'white roses'
Prachtig rond rouwarrangement met witte roosjes en veronica.Vanaf € 115.00 -
Spatiphyllium today
Ook wel lepelplant genoemd. Sterke plant voor thuis, op kantoor of als ..Vanaf € 20.50 -
Picknick in het bos
Als u een arrangement moest samenstellen dat werkelijk overal bij past, ..Vanaf € 43.00 -
Blozend in bloei
Zachte abrikoos- en pasteltinten en schakeringen, voor gevoelens en ..Vanaf € 40.00 -
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 15.00 -
Bruine beer met i love you ballon
Bruine knuffelbeer van Happy Horse 30cm met een I love you heliumballon ..Vanaf € 23.95 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 25/30 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 18.10 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 25/30 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 18.10 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 14/16 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 175.45 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 14/16 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 175.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'sympathy 'japan'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 40.00 -
Boeket 'structure today'
Sprekend klein structuurboeket, excl. vaas. LET OP: dit 'Today' product ..Vanaf € 18.50 -
Romantic rhapsody
Een tango van bordeauxrode, rode, roze en paarse rozen, gerbera's en ..Vanaf € 43.00 -
Nijntje ballon
Nijntje heliumballon van 45cm Onze ballonnen worden gevuld met helium wat ..Vanaf € 8.95 -
Dracaena pubescens (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 99.00 -
Sansevieria zeylanica 70 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Sansevieria komt oorspronkelijk uit het westen van Afrika, ..Vanaf € 13.00 -
Araucaria araucana (apeboom/slangeden) 125/150 cm
Een slangeboom groeit in principe op alle gronden, mits het een goed ..Vanaf € 583.35 -
Araucaria araucana (apeboom/slangeden) 125/150 cm
Een slangeboom groeit in principe op alle gronden, mits het een goed ..Vanaf € 583.35 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 150/175 cm
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 107.70 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 150/175 cm
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 107.70 -
Kalmia latifolia (lepelboom) 30/40 cm.
Kalmia latifolia bloeit in mei en juni met schermen vol witte en lichtroze ..Vanaf € 22.30 -
Kalmia latifolia (lepelboom) 30/40 cm.
Kalmia latifolia bloeit in mei en juni met schermen vol witte en lichtroze ..Vanaf € 22.30 -
Pinus wallichiana (treurden) 175/200 cm
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 216.60 -
Pinus wallichiana (treurden) 175/200 cm
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 216.60 -
Thuja plicata 'excelsa' (reuzenlevensboom) 125/150 cm
Thuja plicata 'Excelsa' is een mooie donkergroene haagconifeer. Latijnse ..Vanaf € 12.10