Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rozen delight
Een opvallende groep roze en cerise rozen, op perfecte manier gecombineerd ..Vanaf € 39.50 -
Baby kado dani de olifant
Dit mooie babykado is zowel geschikt voor de geboorte van een jongen als ..Vanaf € 46.95 -
Geboorte bloemstuk lief! in krans
Baby geboren? Dan wilt u natuurlijk een mooi geboorte bloemstuk laten ..Vanaf € 35.00 -
Boeket buitenland oranje wit
Boeket buitenland van oranje en witte bloemen voor bezorging buiten de ..Vanaf € 47.50 -
Kerstbal glas goud geribbeld
Exclusieve handgemaakte kerstbalKleur: Goud geribbeld.Handgemaakt van ..Vanaf € 3.95 -
Luxe bloempot laos mini ivoor glans dia. 24
Laos Mini Ivoor glans Dia. 24De regendruppels vinden traag hun weg naar de ..Vanaf € 32.95 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 25/30 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 544.50 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 25/30 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 544.50 -
Aurinia saxatilis (schildzaad) p9
'Aurinia saxatilis'(Schildzaad) komt van oorsprong uit de bergen en is dan ..Vanaf € 1.45 -
Aurinia saxatilis (schildzaad) p9
'Aurinia saxatilis'(Schildzaad) komt van oorsprong uit de bergen en is dan ..Vanaf € 1.45 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) 12/14 cm
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 87.45 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) 12/14 cm
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 87.45 -
Nymphaea 'alba' (waterlelie) pot met draagbeugel
Nymphaea 'Alba' is een waterplant voor een grote vijver. Plantdiepte 30 - ..Vanaf € 12.05 -
Nymphaea 'alba' (waterlelie) pot met draagbeugel
Nymphaea 'Alba' is een waterplant voor een grote vijver. Plantdiepte 30 - ..Vanaf € 12.05 -
Rhododendron 'blue tit' (dwergrhododendron) 20/25 cm.
Rhododendron 'Blue Tit' is een laagblijvende dwergrhododendron met ..Vanaf € 9.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'pink and bear'
Prachtig boeket in roze kleuren met een lief beertje erin verwerkt. ..Vanaf € 32.95 -
Zomerbloemenmandje
Dit ronde, lage arrangement is een schitterende blikvanger met dubbele ..Vanaf € 45.00 -
Regenwoudlaan
Dit lange, lage arrangement is ieders favoriet. Limoengroene rozen, roze ..Vanaf € 34.50 -
Zoete liefde
Dit overweldigende boeket van oranje rozen garandeert traditionele stijl ..Vanaf € 54.50 -
Liefdevolle lelie's
Een prachtig, romantisch boeket van roze lelies met een exotisch tintje.Vanaf € 22.50 -
Ballon baby boy (gift)
Ballon Baby Boy (gift) heliumballon van 45 cm Onze ballonnen worden ..Vanaf € 8.95 -
Bloempot lechuza classico ls all inclusive set scarlet red 21
Met een enkele handeling vervangt u de volledige beplanting. ..Vanaf € 24.95 -
Acer pseudoplatanus 'brilliantissimum' (bolesdoorn) 6/8 cm
Acer pseudoplatanus 'Brilliantissimum' (bolesdoorn) is een kleine boom met ..Vanaf € 74.25 -
Acer pseudoplatanus 'brilliantissimum' (bolesdoorn) 6/8 cm
Acer pseudoplatanus 'Brilliantissimum' (bolesdoorn) is een kleine boom met ..Vanaf € 74.25 -
Hamamelis intermedia 'orange beauty' (toverhazelaar) 40/50 cm.
Hamamelis intermedia 'Orange Beauty' is een winterbloeiende ..Vanaf € 17.05 -
Hamamelis intermedia 'orange beauty' (toverhazelaar) 40/50 cm.
Hamamelis intermedia 'Orange Beauty' is een winterbloeiende ..Vanaf € 17.05