Aster sedifolius nanus (aster) p9
Aster sedifolius Nanusis (Aster) zeer geschikt voor de tuin op het zuiden. De aster verlangt een zonnige, warme plek op een voedselrijke niet te natte plek. Aster sedifolius Nanus kan gebruikt worden als borderplant.Aster sedifolius Nanus heeft een bloemkleur die lilablauw is. De bloeitijd is van augustus tot en met september.De hoogte van deze plant is ongeveer 45 cm. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt.Deze aster heeft geen meeldauw. Het is een van de soorten met hele kleine bloemetjes. Scheur de plant een keer per 3 tot 4 jaar.Konijnen blijven er vanaf.
Aster sedifolius nanus (aster) p9 koop je o.a bij
Single rose 'canada'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 37.00 -
Rouwarrangement 'pink roses'
Prachtig ovalen arrangement met alleen roze rozen en groensoorten. In ..Vanaf € 175.00 -
Bounty boeket
Een mild en zacht boeket in abrikoos- en champagnetinten, bestaande uit ..Vanaf € 47.00 -
Bloeiende favoriet
Een van onze meest opbeurende boeketten! Vele abrikooskleurige rozen, ..Vanaf € 34.50 -
Trendy vetplantentuinmix met vlinders
Een van onze meest moderne creaties met vetplanten! Diverse betoverende ..Vanaf € 24.50 -
Beste keuze witte phalaenopsis
Soepele witte en lichtroze orchideeën, geplant in een contrasterende ..Vanaf € 34.50 -
Kerstkrans wit met plantjes
Zet met kerst een mooie kerstkrans met plantjes op tafel. Het is een ..Vanaf € 30.00 -
Boeket aanbieding pure white
Zomers wit boeket met onder andere Gerbera's, Creme-Witte Rozen, ..Vanaf € 17.00 -
Plus boeket fles wijn
Plus Boeket, blauw wit boeket + fles wijn naar keuze rood, wit of ..Vanaf € 22.95 -
Mono boeket gerbera
Mono boeket Gerbera oranje rood Door beschikbaarheid van bloemen kan het ..Vanaf € 13.50 -
Radica couple parelmoer zwart
De Radica Couple parelmoer zwart Deze planter is een waar kunstwerk te ..Vanaf € 159.95 -
2x senecio himalya in pot gracka platinum.
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Bloempot lechuza classico zilver 35
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 35 ..Vanaf € 31.95 -
Bloempot lechuza classico wit 43
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 43 ..Vanaf € 49.95 -
Akebia quinata (akebia) 150/175 cm
Akebia quinata is een klimplant met een mooie sierwaarde. Het is een ..Vanaf € 46.65 -
Catalpa bignonioides 'nana' (bolcatalpa) 8/10 cm
Catalpa bignonioides 'Nana' is de bekende Bolcatalpa met grote ..Vanaf € 62.50 -
Euonymus europaeus (kardinaalsmuts) 60/80 cm.
Euonymus europaeus is een struik die vroeg in het jaar in blad komt. Het ..Vanaf € 10.30 -
Lonicera pileata (struikkamperfoelie) c10
Lonicera pileata is een breeduitgroeiende struikkamperfoelie. Groeit tot ..Vanaf € 26.00 -
Betula utilis jacquemontii (witte berk) 8/10 cm
Betula utilis jacquemontii is een witte berk met een aantrekkelijke witte ..Vanaf € 119.80 -
Betula utilis jacquemontii is een witte berk met een aantrekkelijke witte ..Vanaf € 119.80