Aster novi-belgii 'winston churchill' (herfstaster) p9
Aster novi-belgii 'Winston Churchill' (Herfstaster) heeft een karmijnrood kleurige kleine bloemetjes. De plant bloeit in augustus en september en wordt ongeveer 90 cm hoog.De Aster novi-belgii 'Winston Churchill' heeft droog-vochthoudend voedselrijk grond nodig. De beste plek voor deze vaste plant is in de zon.
Deze oergezonde aster heeft geen meeldauw. Scheur de plant een keer per 3 tot 4 jaar. Konijnen blijven er vanaf.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster novi-belgii 'winston churchill' (herfstaster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwarrangement 'england'
Prachtig arrangement met witte bloemen. Let op! In het Verenigd Koninkrijk ..Vanaf € 120.00 -
Rouwboeket 'sympathy new zealand'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 75.00 -
Boeket 'roses thailand peak period'
Boeket van 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 150.00 -
Fluisteringen
Een charmant en vrolijk arrangement met roze en witte rozen. Gedecoreerd ..Vanaf € 37.50 -
Carribean blauw
Een prachtig blauw met wit boeket dat iedereen zal bekoren! Schitterende ..Vanaf € 40.00 -
Sunset boulevard
Als oranje en groen uw favoriete kleuren zijn en u houdt van grote ..Vanaf € 24.50 -
Aspidistra elatior 100 cm. (kamerplant)
Herkomst: De naam van de Aspidistra is afgeleid van het Griekse woord voor ..Vanaf € 24.00 -
Sansevieria bacularis 60 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Sansevieria komt oorspronkelijk uit het westen van Afrika, ..Vanaf € 15.00 -
Mand rotan wit 35cm
Rotan mand. (Zware kwaliteit)Kleur: Wit (White wash)Diameter 35cm en ..Vanaf € 12.95 -
Hydrangea macrophylla 'teller white' (hortensia) 40/50 cm.
Hydrangea macrophylla 'Teller White' is een hortensia met een platte witte ..Vanaf € 13.15 -
Hydrangea macrophylla 'teller white' (hortensia) 40/50 cm.
Hydrangea macrophylla 'Teller White' is een hortensia met een platte witte ..Vanaf € 13.15 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 175/200 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 350.00 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 175/200 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 350.00 -
Elaeagnus ebbingei (olijfwilg) 150/175 cm
Elaeagnus ebbingei is een opgaande wintergroene heester. De Olijfwilg is ..Vanaf € 102.85 -
Elaeagnus ebbingei (olijfwilg) 150/175 cm
Elaeagnus ebbingei is een opgaande wintergroene heester. De Olijfwilg is ..Vanaf € 102.85 -
Fagus sylvatica 'purple fountain' (rode treurbeuk) 300/350 cm
Fagus sylvatica 'Purple Fountain' (Rode treurbeuk) is een mooie boom met ..Vanaf € 514.25 -
Fagus sylvatica 'purple fountain' (rode treurbeuk) 300/350 cm
Fagus sylvatica 'Purple Fountain' (Rode treurbeuk) is een mooie boom met ..Vanaf € 514.25 -
Primula capitata ssp. mooreana (sleutelbloem) p9
Primula capitata ssp. mooreana heeft in het algemeen hebben een koele, ..Vanaf € 1.95 -
Primula capitata ssp. mooreana (sleutelbloem) p9
Primula capitata ssp. mooreana heeft in het algemeen hebben een koele, ..Vanaf € 1.95 -
Olea europaea (olijfboom) 35/40 cm
De Olijf als boom gekweekt. Op een beschutte plek met goede afwatering ..Vanaf € 2964.50 -
Olea europaea (olijfboom) 35/40 cm
De Olijf als boom gekweekt. Op een beschutte plek met goede afwatering ..Vanaf € 2964.50 -
Malus domestica 'rubinola' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Rubinola' is een appelboom met een sterke groei en een ..Vanaf € 33.30