Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Parfumboeket 'surprise women'
Prachtig boeket in witte met groene kleuren. In het boeket is als ..Vanaf € 24.95 -
Bloementaart groot wit
Een mooie grote bloemetaart bezorgen in heel Nederland? Bestel deze grote ..Vanaf € 27.50 -
Elho pure round antraciet (dia. 80cm en hgt 70cm)
De Elho Pure Round is de tijdloze en must have voor iedere planten ..Vanaf € 172.95 -
Amelanchier lamarckii (krentenboom) 50/60 cm.
Amelanchier lamarckii is de bekendste Krentenboom die vroeg in het ..Vanaf € 5.65 -
Amelanchier lamarckii (krentenboom) 50/60 cm.
Amelanchier lamarckii is de bekendste Krentenboom die vroeg in het ..Vanaf € 5.65 -
Chamaecyparis lawsoniana 'columnaris' (blauwe haagconifeer) 275/300 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Columnaris' is een blauwe haagconifeer met een ..Vanaf € 105.90 -
Chamaecyparis lawsoniana 'columnaris' (blauwe haagconifeer) 275/300 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Columnaris' is een blauwe haagconifeer met een ..Vanaf € 105.90 -
Papaver nudicaule (ijslandse papaver klaproos) p9
De bekenste Papaver nudicaule IJslandse papaver klaproos Latijnse naam: ..Vanaf € 2.30 -
Papaver nudicaule (ijslandse papaver klaproos) p9
De bekenste Papaver nudicaule IJslandse papaver klaproos Latijnse naam: ..Vanaf € 2.30 -
Rubus idaeus 'autumn bliss' (framboos) struik
Rubus idaeus 'Autumn Bliss' geeft een grote, rode vrucht. Stevig ..Vanaf € 8.15
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses china peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de ..Vanaf € 105.00 -
Bloemstuk 'mexico'
Prachtig bloemstuk in ronde vorm met seizoensbloemen in gele tinten.Vanaf € 65.00 -
Slofjes 'my first teddy beer pink'
Heel zachte slofjes van de serie 'My First Teddy Beer' van het bekende ..Vanaf € 9.95 -
2x peperomia schumi red in pot gracka white
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Fagus sylvatica 'dawyck' (zuilbeuk) 300/350 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck' (Zuilbeuk) is een langzaam groeiende zuilboom met ..Vanaf € 367.45 -
Fagus sylvatica 'dawyck' (zuilbeuk) 300/350 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck' (Zuilbeuk) is een langzaam groeiende zuilboom met ..Vanaf € 367.45 -
Gunnera manicata (gunnera) c15
Gunnera manicata is een majestueuze plant die grote groepen bladeren ..Vanaf € 73.60 -
Gunnera manicata (gunnera) c15
Gunnera manicata is een majestueuze plant die grote groepen bladeren ..Vanaf € 73.60 -
Hydrangea macrophylla 'bouquet rose' (hortensia) 40/50 cm.
Hydrangea macrophylla 'Bouquet Rose' is een bolhortenisa met grote ..Vanaf € 14.45 -
Hydrangea macrophylla 'bouquet rose' (hortensia) 40/50 cm.
Hydrangea macrophylla 'Bouquet Rose' is een bolhortenisa met grote ..Vanaf € 14.45 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 175/200 cm
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 76.45 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 175/200 cm
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 76.45 -
Lupinus 'the governor' (lupine) p9
Lupinus 'The Governor' lupine is niet leverbaar in de zomermaanden! ..Vanaf € 1.80 -
Lupinus 'the governor' (lupine) p9
Lupinus 'The Governor' lupine is niet leverbaar in de zomermaanden! ..Vanaf € 1.80 -
Prunus serrulata 'kanzan' (japanse sierkers) 20/25 cm
Prunus serrulata 'Kanzan' (Japanse sierkers) heeft kenmerkende takken die ..Vanaf € 477.95 -
Prunus serrulata 'kanzan' (japanse sierkers) 20/25 cm
Prunus serrulata 'Kanzan' (Japanse sierkers) heeft kenmerkende takken die ..Vanaf € 477.95