Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'white gerbera'
Flink boeket met witte gerbera's, witte roosjes, veronica en andere ..Vanaf € 34.95 -
Countryside
Een zeer modern geheel, bestaande uit tulpen uit het seizoen (Rococo) en ..Vanaf € 41.50 -
Bloemenfantasie
Rond boeket in wit, paars en roze. Witte Gerbera en fresia's, paarse ..Vanaf € 24.50 -
Passievol pink
Een ongekend indrukwekkend boeket in paarse kleuren met alle klassiekers! ..Vanaf € 25.00 -
Fruitschaal met flesjes prosecco
Fruitschaal met handfruit en twee piccolo flesjes prosecco Een kaartje ..Vanaf € 31.95 -
Zwarte steentjes (glitter stone black)
Glitter Stone black.10-30 mm per korrel. 25 KG per zak.Vanaf € 59.50 -
Bloempot lechuza quadro zilver 43
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 56.95 -
Mand rotan wit 45cm
Rotan mand. (Zware kwaliteit)Kleur: Wit (White wash)Diameter 45cm en ..Vanaf € 25.95 -
Luxe bloempot laos antiek rood dia. 54
Laos Antiek rood Dia. 54De regendruppels vinden traag hun weg naar de ..Vanaf € 239.00 -
Abelia grandiflora (abelia) 80/100 cm.
Abelia grandiflora is een halfwintergoene bloemheester waarvan de takjes ..Vanaf € 62.20 -
Abelia grandiflora (abelia) 80/100 cm.
Abelia grandiflora is een halfwintergoene bloemheester waarvan de takjes ..Vanaf € 62.20 -
Halesia carolina (sneeuwklokjesboom) 125/150 cm
Halesia carolina wordt een hoge struik van 400cm. De Sneeuwklokjesboom ..Vanaf € 57.75 -
Halesia carolina (sneeuwklokjesboom) 125/150 cm
Halesia carolina wordt een hoge struik van 400cm. De Sneeuwklokjesboom ..Vanaf € 57.75 -
Iris (g) 'ola kala' (hoge baardiris) p9
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 2.05 -
Iris (g) 'ola kala' (hoge baardiris) p9
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 2.05 -
Malus 'john downie' (sierappel) 10/12 cm
Malus 'John Downie' (Sierappel) krijgt oranjerode sierappeltjes in de ..Vanaf € 102.85 -
Malus 'john downie' (sierappel) 10/12 cm
Malus 'John Downie' (Sierappel) krijgt oranjerode sierappeltjes in de ..Vanaf € 102.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'simply white'
Rond boeket in witte kleuren met voornamelijk witte gerbera's en ..Vanaf € 20.00 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Bloemen buitenland roze - wit
Boeket buitenland van roze en witte bloemen voor bezorging buiten de ..Vanaf € 47.50 -
Knuffelbeer boris
Knuffelbeer Boris bruine beer van 40cm Al onze knuffels worden leuk ..Vanaf € 17.50 -
Artstone ella wallhanger black
De Artstone Ella Wallhanger black is een UV bestendige planter met een ..Vanaf € 4.95 -
Zuil bamboe
Bamboe zuilen en sokkels.Handgemaakte zuil met een bijzonder natuurlijke ..Vanaf € 99.00 -
Passiflora edulis frederick
Van oorsprong komt de Passiflora Edulis Frederick 'Passiebloem' uit ..Vanaf € 4.05 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 200/225 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 94.40 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 200/225 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 94.40 -
Dryopteris erythrosora (herfstvaren) p9
Varen voor humusrijke, niet te droge grond en een (licht) beschaduwde ..Vanaf € 2.25 -
Dryopteris erythrosora (herfstvaren) p9
Varen voor humusrijke, niet te droge grond en een (licht) beschaduwde ..Vanaf € 2.25 -
Rhus typhina 'dissecta' (laciniata) (fluweelboom) 175/200 cm
Rhus typhina 'Dissecta' (Laciniata) is een brede heester, die tot 30o cm ..Vanaf € 185.00 -
Rhus typhina 'dissecta' (laciniata) (fluweelboom) 175/200 cm
Rhus typhina 'Dissecta' (Laciniata) is een brede heester, die tot 30o cm ..Vanaf € 185.00 -
Rosmarinus officinalis (rozemarijn) c10
Rosmarinus officinalis (Rozemarijn) is een houtige en aromatische altijd ..Vanaf € 33.30 -
Rosmarinus officinalis (rozemarijn) c10
Rosmarinus officinalis (Rozemarijn) is een houtige en aromatische altijd ..Vanaf € 33.30 -
Carpinus betulus (haagbeuk als bonsai) 150/175 cm
Een haagbeuk gesnoeid in bonsai-vorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 1094.50