Aster novi-belgii 'peter harrison' (herfst aster) p9
Aster novi-belgii 'Peter Harrison' (Herfst aster) is zeer geschikt voor de siertuin. Ze heeft opvallend blad, bloei en laat zich eenvoudig combineren met basisplanten. De plant verlangt een zonnige plek en goed doorlatende, voedselrijke grond. Aster novi-belgii 'Peter Harrison' bloeit zachtroze van september tot en met oktober. De hoogte van deze Aster is 40cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster novi-belgii 'peter harrison' (herfst aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Single rose 'rep. of ireland'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 33.00 -
Bloemenfavoriet
Een feest van roze gerbera's, liefdevol omringd door hartvormige groene ..Vanaf € 41.50 -
Fancy forrest
Witte rozen, prachtig gecombineerd met groene Ranunculus en kleine, witte ..Vanaf € 32.00 -
Romantic rhapsody
Een tango van bordeauxrode, rode, roze en paarse rozen, gerbera's en ..Vanaf € 43.00 -
Witte wonders
Een hemels en prachtig wit boeket, bestaande uit rozen, leeuwenbekken en ..Vanaf € 50.00 -
Bestseller phalaenopsis orchidee
Een subtiel witte orchidee (als een orchidee al subtiel kan zijn), ..Vanaf € 22.50 -
Ovale kerstbiedermeier zilver-wit
Als u een kerststuk wilt geven voor de kerst dan is een ovale ..Vanaf € 30.00 -
Aglaonema stripes 70 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Aglaonema is afkomstig uit Zuid-Oost Azie en behoort tot de ..Vanaf € 25.00 -
Kuwa houten bol dia. 30cm naturel
Decoratieve houten bol gemaakt van Kuwa houten stukkenDe diameter van deze ..Vanaf € 29.95 -
Armeria maritima 'rosea' (engels gras) p9
Armeria maritima 'Rosea'( Engels gras) de bloemkleur is roze en de ..Vanaf € 3.80 -
Armeria maritima 'rosea' (engels gras) p9
Armeria maritima 'Rosea'( Engels gras) de bloemkleur is roze en de ..Vanaf € 3.80 -
Camellia, rose (camellia) 30/40 cm.
Camellia is een populaire wintergroene sierheester. Hij heeft mooi ..Vanaf € 19.65 -
Camellia, rose (camellia) 30/40 cm.
Camellia is een populaire wintergroene sierheester. Hij heeft mooi ..Vanaf € 19.65 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 250/300 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 465.85 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 250/300 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 465.85 -
Geranium sanguineum (bloed-ooievaarsbek) p9
Geranium sanguineum is een bossig uitgroeiende plant tot circa 20 cm ..Vanaf € 1.65 -
Geranium sanguineum (bloed-ooievaarsbek) p9
Geranium sanguineum is een bossig uitgroeiende plant tot circa 20 cm ..Vanaf € 1.65 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 8/10 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 64.90 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 8/10 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 64.90 -
Potentilla fruticosa 'goldfinger' (ganzerik) 30/40 cm.
Potentilla fruticosa 'Goldfinger' is een Ganzerik met grote gele bloemen ..Vanaf € 6.00 -
Potentilla fruticosa 'goldfinger' (ganzerik) 30/40 cm.
Potentilla fruticosa 'Goldfinger' is een Ganzerik met grote gele bloemen ..Vanaf € 6.00 -
Quercus ilex (steeneik) 30/35 cm
Quercus ilex (Steeneik) is een groenblijvende boom die u steeds meer in de ..Vanaf € 1996.50 -
Quercus ilex (steeneik) 30/35 cm
Quercus ilex (Steeneik) is een groenblijvende boom die u steeds meer in de ..Vanaf € 1996.50 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn, cillinder) 100/125 cm.
Trachelospermum jasminoides ook wel sterjasmijn genoemd. De ranken ..Vanaf € 119.80 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn, cillinder) 100/125 cm.
Trachelospermum jasminoides ook wel sterjasmijn genoemd. De ranken ..Vanaf € 119.80 -
Primula pulverulenta (sleutelbloem) p9
Primula pulverulenta heeft in het algemeen een koele, humusrijke, matig ..Vanaf € 2.15 -
Primula pulverulenta (sleutelbloem) p9
Primula pulverulenta heeft in het algemeen een koele, humusrijke, matig ..Vanaf € 2.15