Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - tulpen rood m
Dit prachtige rode tulpenboeket vult de huiskamer met de kleur van liefde. ..Vanaf € 24.00 -
Bloemen - tulpen rood m
Dit prachtige rode tulpenboeket vult de huiskamer met de kleur van liefde. ..Vanaf € 24.00 -
Bloemen - tulpen rood m
Dit prachtige rode tulpenboeket vult de huiskamer met de kleur van liefde. ..Vanaf € 24.00 -
Lovely moments
Een uiterst originele interpretatie van een boeket in rood en wit met ..Vanaf € 51.00 -
Chocoladekado, gefeliciteerd
Bestel dit chocolade cadeau met Belgische chocolade NU bij uw bestelling! ..Vanaf € 3.95 -
Brugmansia t. geel
Van oorsprong komt de Brugmansia T. geel 'Gevulde Engelstrompet' uit ..Vanaf € 3.10 -
Bloempot lechuza delta all inclusive set zilver 30
De Lechuza Delta combineert techniek en design: in de vloeiende, ..Vanaf € 76.95 -
Bloempot lechuza classico wit 28
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 28 ..Vanaf € 22.95 -
Kerstkrans garland besneeuwd. dia. 90cm
Kerstkrans 'Garland' met kunstsneeuwDiameter 90cm.Kunststof. ..Vanaf € 39.95 -
Juniperus sabina 'tamariscifolia' (jeneverbes) 80 stam
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 122.55 -
Juniperus sabina 'tamariscifolia' (jeneverbes) 80 stam
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 122.55
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'pink and bear'
Prachtig boeket in roze kleuren met een lief beertje erin verwerkt. ..Vanaf € 32.95 -
Rouwarrangement 'heleconia'
Prachtig stijlvol en modern arrangement met o.a. rode rozen en ..Vanaf € 250.00 -
Boeket 'fine red'
Mooi boeket in rode kleuren met kleinbloemige rode rozen, hypericum en ..Vanaf € 24.95 -
Rozen der romantiek
Een nobel geheel van roze rozen in twee verschillende schakeringen, ..Vanaf € 37.00 -
Lief! back to school roze + gratis rugzak.
Lief! drinkbeker (met deksel) en broodtrommel. Voor op school of onderweg, ..Vanaf € 12.95 -
Schefflera gold capella op gevlochten stam 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 32.00 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 30/40 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 19.30 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 30/40 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 19.30 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 80/100 cm.
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 63.25 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 80/100 cm.
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 63.25 -
Acer palmatum (japanse esdoorn) 200/250 cm
Acer palmatum is de gewone soort van de Japanse Esdoorn. Acer palmatum ..Vanaf € 313.40 -
Acer palmatum (japanse esdoorn) 200/250 cm
Acer palmatum is de gewone soort van de Japanse Esdoorn. Acer palmatum ..Vanaf € 313.40 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 250/300 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 277.10 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 250/300 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 277.10 -
Mimulus luteus (gele apebloem) p9
Mimulus luteus Gele apebloem is een rijkbloeiende plant voor een licht ..Vanaf € 2.55 -
Mimulus luteus (gele apebloem) p9
Mimulus luteus Gele apebloem is een rijkbloeiende plant voor een licht ..Vanaf € 2.55 -
Acer palmatum 'osakazuki' (japanse esdoorn) 80/100 cm.
Acer palmatum 'Osakazuki' is een opgaande groeiende Japanse Esdoorn. Het ..Vanaf € 32.05