Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'season spain'
Boeket met bloemen van het seizoen in oranje en donker rode tinten.Vanaf € 80.00 -
Boeket 'roses gibraltar'
Boeket van 12 rode rozen. Deze prijs is voor de lengte lang. Deze prijs ..Vanaf € 57.50 -
Liefde op het eerste gezicht
Een geweldig voorbeeld van een traditioneel boeket van roze rozen met fijn ..Vanaf € 40.00 -
Boeket rood wit gegroepeerd
Rood wit gegroepeerd boeket Door beschikbaarheid van bloemen kan het ..Vanaf € 22.50 -
Smile bloem roze
Smile ballon in de vorm van een roze bloem 75cm! Onze ballonnen worden ..Vanaf € 15.95 -
Senecio himalya (4 stuks)
Verzorging: De Senecio Himalya is een bijzondere uit vetplant achtige ..Vanaf € 16.95 -
Hosta sieboldiana 'elegans' (funkia/hartlelie) 30/40 cm.
Hosta sieboldiana 'Elegans' is een bekende Hosta met witte / lila bloemen ..Vanaf € 33.40 -
Hosta sieboldiana 'elegans' (funkia/hartlelie) 30/40 cm.
Hosta sieboldiana 'Elegans' is een bekende Hosta met witte / lila bloemen ..Vanaf € 33.40 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (chinese sierpeer) 6/8 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' (Chinese sierpeer) is in Nederland een ..Vanaf € 27.25 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (chinese sierpeer) 6/8 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' (Chinese sierpeer) is in Nederland een ..Vanaf € 27.25 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 100/125 cm.
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 43.45 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 100/125 cm.
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 43.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - rozenboeket pastel l
Dit is een uniek boeket met uitsluitend rozen in verschillende soorten ..Vanaf € 37.49 -
Bloemen - rozenboeket pastel l
Dit is een uniek boeket met uitsluitend rozen in verschillende soorten ..Vanaf € 37.49 -
Bloemen - rozenboeket pastel l
Dit is een uniek boeket met uitsluitend rozen in verschillende soorten ..Vanaf € 37.49 -
Boeket 'orange/yellow roses'
Mooi rond boeket met oranje/gele roosjes, een warm boeket.Vanaf € 19.95 -
Rode romantiek
Een romantisch een feestelijk boeket van zuiverrode rozen met enkele ..Vanaf € 28.50 -
Oceaan blauw
Een werkelijk prachtig boeket van prachtig blauwe hortensia's. Deze zijn ..Vanaf € 34.50 -
Knuffeldoekje bunny blauw
Superzacht knuffeldoekje Bunny in de kleur blauw voor urenlang friemel- en ..Vanaf € 8.95 -
Bloemenkaartje zomaar
Geef uw boeket bloemen, bloemstuk, plant of kado een mooie uitstraling met ..Vanaf € 1.50 -
Plant anthurium incl. overpot
Deze mooie Anthurium bloeiende plant heeft Rode bloemen die lang bloeien. ..Vanaf € 20.00 -
Schefflera gold capella op gevlochten stam 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 32.00 -
Ceanothus thyrsiflorus 'repens' (amerikaanse sering) 30/40 cm.
Ceanothus thyrsiflorus 'Repens' is een bodembekkende wintergroene ..Vanaf € 28.60 -
Ceanothus thyrsiflorus 'repens' (amerikaanse sering) 30/40 cm.
Ceanothus thyrsiflorus 'Repens' is een bodembekkende wintergroene ..Vanaf € 28.60 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 105.80 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 105.80 -
Magnolia kobus (beverboom) 20/25 cm
Magnolia kobus (beverboom) is een boom die geschikt is voor kleine ..Vanaf € 719.95 -
Magnolia kobus (beverboom) 20/25 cm
Magnolia kobus (beverboom) is een boom die geschikt is voor kleine ..Vanaf € 719.95 -
Morus alba 'macrophylla' (dakmoerbei) 20/25 cm
Morus alba 'Macrophylla' (dakmoerbei) met grote bladeren. de dakmoerbei ..Vanaf € 598.95