Bloemen - boeket modern wit xl
Een mooi en modern boeket uitgevoerd in witte tinten met veel groen. In ..Vanaf € 37.49 -
Witte calla-lelie
Een prachtige melkwitte Calla-lelie die bekend staat om zijn duurzaamheid. ..Vanaf € 34.50 -
Bloemenkaartje aardigheidje
Geef uw boeket bloemen, bloemstuk, plant of kado een mooie uitstraling met ..Vanaf € 1.50 -
2x rhipsalis cassuta in vaas gracka deep purple
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 49.95 -
Sansevieria zeylanica compacta 40 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Sansevieria komt oorspronkelijk uit het westen van Afrika, ..Vanaf € 19.00 -
Vaas amora ridgy anthracite dia. 37
Amora Ridgy Anthracite Dia. 37Een luxe decoratieve vaas of planter in ..Vanaf € 129.00 -
Corylus avellana 'webb's prize cob' (hazelaar/hazelnoot) struik
Grote, lange noot. Het vruchtvlees heeft een goede smaak. De ..Vanaf € 20.50 -
Rosa 'paul's scarlet climber' (klimroos) 175/200 cm
Rosa 'Paul's Scarlet Climber' is een mooie en gezonde klimroos. Rosa ..Vanaf € 51.45