Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Hartverwarmende rozen
Fluweelachtige, rode rozen kunnen niet worden overtroffen, maar de ..Vanaf € 45.00 -
Modern bloemstuk met fles rode wijn
Wilt u een bloemstuk met fles rode wijn cadeau geven kies dan dit ..Vanaf € 30.00 -
Boeket fijne roze bloemen
Een mooi boeket van fijne Roze bloemen en groene Anthuriums.Als u een ..Vanaf € 21.23 -
Luxe coffret met fles moët & chandon
Luxe Coffret met fles Moët & Chandon champagne en twee glazen Een ..Vanaf € 59.95 -
Koraalhout (groot)
Koraalhout.Diameter ca. 60 cm en ca. 40 cm hoog.Het betreft hier een ..Vanaf € 69.00 -
Peperomia schumi red (4 stuks)
Verzorging: De Peperomia is een uitermate gemakkelijk te verzorgen ..Vanaf € 16.95 -
Hippurus vulgaris (lidsteng) plastic verpakking
Moeras/waterplant Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : ..Vanaf € 3.35 -
Hippurus vulgaris (lidsteng) plastic verpakking
Moeras/waterplant Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : ..Vanaf € 3.35 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 20/25 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 514.25 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 20/25 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 514.25 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 10/12 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 151.25 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 10/12 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 151.25 -
Viburnum burkwoodii (sneeuwbal) 60/80 cm.
Viburnum burkwoodii is een grote heester. Deze Sneeuwbal behoudt zijn ..Vanaf € 18.60
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Rouwarrangement 'laatste song'
Schat, een laatste lied voor jou. Dit zeer speciale rouwarrangement heeft ..Vanaf € 400.00 -
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 20.00 -
Witte phalaenopsisdroom
Een grote verzameling satijnachtige, witte orchideeën in een lage, ..Vanaf € 44.50 -
Witte phalaenopsis orchidee
Een indrukwekkende witte orchidee met geel in het midden. Een orchidee die ..Vanaf € 32.50 -
Voor jou chocolade
Voor jou chocolade 100gr envelope gift box Een kaartje met persoonlijke ..Vanaf € 4.95 -
Elho pure square divider antraciet + wielen (l79cm x b29cm x h60)
De eigentijds kubistische vorm in hoge divider uitvoering, dat is de Elho ..Vanaf € 159.95 -
Bloempot lechuza quadro ls all inclusive set scarlet red 35
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 52.95 -
Euonymus europaeus (kardinaalsmuts) 80/100 cm.
Euonymus europaeus is een struik die vroeg in het jaar in blad komt. Het ..Vanaf € 13.90 -
Euonymus europaeus (kardinaalsmuts) 80/100 cm.
Euonymus europaeus is een struik die vroeg in het jaar in blad komt. Het ..Vanaf € 13.90 -
Geranium endressii (ooievaarsbek) p9
Geranium endressii is een krachtige, bossig uitgroeiende plant tot circa ..Vanaf € 1.55 -
Geranium endressii (ooievaarsbek) p9
Geranium endressii is een krachtige, bossig uitgroeiende plant tot circa ..Vanaf € 1.55 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 30/40 cm.
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 9.95