Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - boeket 'een jongen!' l
Dit boeket is uitgevoerd met mooie bloemen in blauwtinten in combinatie ..Vanaf € 28.49 -
Bloemen - boeket 'een jongen!' l
Dit boeket is uitgevoerd met mooie bloemen in blauwtinten in combinatie ..Vanaf € 28.49 -
Bloemen - boeket 'een jongen!' l
Dit boeket is uitgevoerd met mooie bloemen in blauwtinten in combinatie ..Vanaf € 28.49 -
Boeket 'roses mexico peak period'
Boeket van 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 75.00 -
Boekkado 20 euro
Boekkado is het kado voor een boek naar keuze. Er zijn duizenden populaire ..Vanaf € 20.00 -
Purple passion
Een alom gewaardeerd boeket van paarse bloemen, geschikt voor iedereen en ..Vanaf € 32.50 -
Roze plantenmix
Dit is weer een prachtig voorbeeld van onze goed doordachte manden met ..Vanaf € 22.50 -
Beste keuze witte phalaenopsis
Soepele witte en lichtroze orchideeën, geplant in een contrasterende ..Vanaf € 29.50 -
Taxus baccata spiraal tuinplant
Herkomst: Taxus is inheems in Europa, het Atlasgebergte (Noord-Afrika), ..Vanaf € 469.00 -
Buddleja davidii 'white profusion' (vlinderstruik) 150/175 cm
Buddleja davidii 'White Profusion' is een vlinderstruik met zuiver witte ..Vanaf € 72.00 -
Buddleja davidii 'white profusion' (vlinderstruik) 150/175 cm
Buddleja davidii 'White Profusion' is een vlinderstruik met zuiver witte ..Vanaf € 72.00 -
Eichhornia crassipes (waterhyacint) plastic verpakking
Eichhornia crassipes (Waterhyacint) is een waterplant. Blijft op ..Vanaf € 6.00 -
Eichhornia crassipes (waterhyacint) plastic verpakking
Eichhornia crassipes (Waterhyacint) is een waterplant. Blijft op ..Vanaf € 6.00 -
Hamamelis mollis (toverhazelaar) 60/80 cm.
Hamamelis mollis is van oudsher de meeste bekende Toverhazelaar. Hij ..Vanaf € 23.10
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemstuk 'modern red'
In fraaie rode tinten verwarmt dit bloemstuk iedereen die het onder ogen ..Vanaf € 34.95 -
Perfecte roze rozen boeket
En toen waren er rozen! Een ongekend fris boeket van felroze rozen om uw ..Vanaf € 55.00 -
Planter gracka deep purple
Omschrijving: De Gracka collectie bloempotten zijn gebakken uit ..Vanaf € 9.95 -
Fothergilla major (flessenborstelstruik) 30/40 cm.
Fothergilla major is een brede struik to 150cm hoog. Fothergilla major ..Vanaf € 19.95 -
Fothergilla major (flessenborstelstruik) 30/40 cm.
Fothergilla major is een brede struik to 150cm hoog. Fothergilla major ..Vanaf € 19.95 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 60/80 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 18.75 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 60/80 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 18.75 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 937.75 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 937.75 -
Thuja occidentalis 'brabant' (groene haagconifeer) 150/175 cm
Thuja occidentalis 'Brabant' is een zeer bekende en sterke groene ..Vanaf € 17.35 -
Thuja occidentalis 'brabant' (groene haagconifeer) 150/175 cm
Thuja occidentalis 'Brabant' is een zeer bekende en sterke groene ..Vanaf € 17.35