Aster novi-belgii 'crimson brocade' (aster) p9
Aster novi-belgii 'Crimson Brocade' (Aster) komt van oorsprong uit de U.S.A. De karmijnrode bloemen die bloeien in tuilen. De duur van de bloei is afhankelijk van het weer. Bij niet te veel regen kunnen ze maanden bloeien.Op een luchtige plek stelt Aster novi-belgii 'Crimson Brocade' geen speciale eisen aan de bodem. Een prachtige, laatbloeiende borderplant, ook als snijbloem geschikt. De Aster is volkomen winterhard. Deze soort vormt wel uitlopers.Vermeerderen door delen in het voorjaar. Deze vaste plant bloeit in augustus en september en wordt ongeveer 80 cm hoog.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster novi-belgii 'crimson brocade' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Fruitmand 'cava'
Een feestelijk mandje met fruit van het seizoen en een paar stuks exotisch ..Vanaf € 59.95 -
Boeket 'roses bermuda peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de volgende ..Vanaf € 120.00 -
Bounty boeket
Een mild en zacht boeket in abrikoos- en champagnetinten, bestaande uit ..Vanaf € 47.00 -
Anjer sensatie
Anjerfeest! Een vol, rond boeket met anjers in drie verschillende tinten, ..Vanaf € 39.50 -
Weiland vol margrieten
Deze witte pot van keramiek met vrolijke margrietjes doet u denken aan ..Vanaf € 17.50 -
Polystone boat naturel
De Polystone Boat naturel is gemaakt van polystone, een mengsel van ..Vanaf € 79.95 -
Bloempot lechuza classico zilver 28
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 28 ..Vanaf € 22.95 -
Bergenia 'bressingham white' (schoenlappersplant) p9
Bergenia 'Bressingham White'(Schoenlappersplant) bloeit met flink hoge ..Vanaf € 3.35 -
Bergenia 'bressingham white' (schoenlappersplant) p9
Bergenia 'Bressingham White'(Schoenlappersplant) bloeit met flink hoge ..Vanaf € 3.35 -
Camellia, rose (camellia) 125/150 cm
Camellia is een populaire wintergroene sierheester. Hij heeft mooi ..Vanaf € 214.50 -
Camellia, rose (camellia) 125/150 cm
Camellia is een populaire wintergroene sierheester. Hij heeft mooi ..Vanaf € 214.50 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 105.80 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 105.80 -
Spiraea billiardii 'triumphanse' (spierstruik) 30/40cm
Spiraea billiardii 'Triumphanse' is een Spierstruik die bloeit met ..Vanaf € 2.15 -
Spiraea billiardii 'triumphanse' (spierstruik) 30/40cm
Spiraea billiardii 'Triumphanse' is een Spierstruik die bloeit met ..Vanaf € 2.15 -
Spiraea cinerea 'grefsheim' (spierstruik) 20/25 cm.
Spiraea cinerea 'Grefsheim' is een bekende rijjkbloeiende struik met ..Vanaf € 2.60 -
Spiraea cinerea 'grefsheim' (spierstruik) 20/25 cm.
Spiraea cinerea 'Grefsheim' is een bekende rijjkbloeiende struik met ..Vanaf € 2.60 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 50/60 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 8.25 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 50/60 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 8.25 -
Tsuga canadensis (hemlockspar) 350/400 cm
Tsuga canadensis (Hemlockspar) is een brede conifeer die piramidaal omhoog ..Vanaf € 514.25 -
Tsuga canadensis (hemlockspar) 350/400 cm
Tsuga canadensis (Hemlockspar) is een brede conifeer die piramidaal omhoog ..Vanaf € 514.25 -
Fagus sylvatica 'aspleniifolia' (varenbeuk) 200/250 cm
Fagus sylvatica 'Aspleniifolia' (Varenbeuk) is een traag groeiende boom ..Vanaf € 192.50 -
Fagus sylvatica 'aspleniifolia' (varenbeuk) 200/250 cm
Fagus sylvatica 'Aspleniifolia' (Varenbeuk) is een traag groeiende boom ..Vanaf € 192.50 -
Hibiscus syriacus 'russian violet' (altheastruik) 30/40 cm.
Hibiscus syriacus 'Russian Violet' is een Hibiscus die wel 250cm hoog ..Vanaf € 9.65 -
Hibiscus syriacus 'russian violet' (altheastruik) 30/40 cm.
Hibiscus syriacus 'Russian Violet' is een Hibiscus die wel 250cm hoog ..Vanaf € 9.65