Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Geel tulpenboeket
Een licht, traditioneel en altijd vrolijk boeket van heldergele tulpen.Vanaf € 20.00 -
Oranje plantenmix
Twee geweldige blikvangers, met ondersteuning van grote, lepelvormige ..Vanaf € 32.50 -
Kraamkado met knuffel aap
Exclusief en trendy kraamkado voor een pasgeboren jongen of meisje. Dit ..Vanaf € 38.50 -
Lekker boeket gefeliciteerd
Lekker boeket "Gefeliciteerd" rood - groen boeket met doosje gefeliciteerd ..Vanaf € 19.50 -
Bloempot lechuza quadro ls all inclusive set antraciet 43
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 77.95 -
Aucuba japonica 'variegata' (broodboom) 40/50 cm.
Aucuba japonica 'Variegata' is een bladhoudende heester met ..Vanaf € 41.10 -
Aucuba japonica 'variegata' (broodboom) 40/50 cm.
Aucuba japonica 'Variegata' is een bladhoudende heester met ..Vanaf € 41.10 -
Weigela 'bristol ruby' (weigela) 25/30 cm.
Weigela 'Bristol Ruby' is een bladverliezende heester met dieprode ..Vanaf € 3.05 -
Weigela 'bristol ruby' (weigela) 25/30 cm.
Weigela 'Bristol Ruby' is een bladverliezende heester met dieprode ..Vanaf € 3.05
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Regenwoudlaan
Dit lange, lage arrangement is ieders favoriet. Limoengroene rozen, roze ..Vanaf € 29.50 -
Abrikooskleurige rozen
Onze verzameling rozen in crème- en abrikoostinten vormen een ..Vanaf € 35.00 -
Beste keuze witte phalaenopsis
Soepele witte en lichtroze orchideeën, geplant in een contrasterende ..Vanaf € 29.50 -
Moët & chandon luxe cadeau box
Fles Moët & Chandon brut 75cl. met twee champagne flutes in een mooie ..Vanaf € 52.95 -
Anthurium jungle bush (toef)
Standplaats: De Anthurium heeft een lichte plek nodig, maar tracht direct ..Vanaf € 33.00 -
Ficus amstel king 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: Al meer dan duizend jaar groeit de Ficus in tropische en ..Vanaf € 27.00 -
Corylopsis pauciflora (schijnhazelaar) 20/25 cm.
Corylopsis pauciflora is een lage bladverliezende heester. Deze ..Vanaf € 6.55 -
Corylopsis pauciflora (schijnhazelaar) 20/25 cm.
Corylopsis pauciflora is een lage bladverliezende heester. Deze ..Vanaf € 6.55 -
Euonymus planipes (kardinaalsmuts) 80/100 cm.
Euonymus planipes geeft een overvloed aan vruchten en een schitterende ..Vanaf € 34.65 -
Euonymus planipes (kardinaalsmuts) 80/100 cm.
Euonymus planipes geeft een overvloed aan vruchten en een schitterende ..Vanaf € 34.65 -
Philadelphus 'belle etoile' (boerenjasmijn) 80/100 cm.
Philadelphus 'Belle Etoile' is een sterk geurende Boerenjasmijn. De witte ..Vanaf € 26.55 -
Philadelphus 'belle etoile' (boerenjasmijn) 80/100 cm.
Philadelphus 'Belle Etoile' is een sterk geurende Boerenjasmijn. De witte ..Vanaf € 26.55 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 40/50 cm.
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 9.85 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 40/50 cm.
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 9.85 -
Prunus domestica 'victoria' (pruimenboom) halfstam
Prunus domestica 'Victoria' heeft grote, eivormige vruchten, rood met ..Vanaf € 33.30