Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwboeket 'sympathy france'
Prachtig rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor ..Vanaf € 97.50 -
Knuffel 'sneeuwpopje blauw'
Lief sneeuwpopje met een blauw jasje en een blauw mutsje op de schaats. ..Vanaf € 7.95 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 55.50 -
Trendy phalaenopsis toren
Een van de meest populaire orchideevarianten! Deze orchideeën met ..Vanaf € 37.50 -
Oranje rood bloemstukje
Oranje rood bloemstukje in een glazen schaal Glazenschaal is 31 cm bij ..Vanaf € 19.50 -
Deutzia scabra 'plena' (bruidsbloem) 40/60 cm.
Deutzia scabra 'Plena' is een van de ruigere Bruidsbloemen. Scabra ..Vanaf € 5.20 -
Deutzia scabra 'plena' (bruidsbloem) 40/60 cm.
Deutzia scabra 'Plena' is een van de ruigere Bruidsbloemen. Scabra ..Vanaf € 5.20 -
Lavandula angustifolia (lavendel) p9
Lavandula angustifolia (lavendel) is een geurende wintergroen struikje. De ..Vanaf € 1.35 -
Lavandula angustifolia (lavendel) p9
Lavandula angustifolia (lavendel) is een geurende wintergroen struikje. De ..Vanaf € 1.35 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 400/450 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 816.75 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 400/450 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 816.75 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse den) 35/40 cm
Pinus nigra nigra (Oostenrijkse den) is een groenblijvende boom die veel ..Vanaf € 1633.50 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse den) 35/40 cm
Pinus nigra nigra (Oostenrijkse den) is een groenblijvende boom die veel ..Vanaf € 1633.50 -
Pinus sylvestris (grove den) 18/20 cm
Pinus sylvestris (Grove Den) is een groenblijvende naaldboom. De Grove ..Vanaf € 477.95 -
Pinus sylvestris (grove den) 18/20 cm
Pinus sylvestris (Grove Den) is een groenblijvende naaldboom. De Grove ..Vanaf € 477.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Charmante kersenrode calla
Een compacte bos Calla-lelies in diepe tinten magenta en cerise in een ..Vanaf € 35.00 -
Voor jou chocolade
Voor jou chocolade 100gr envelope gift box Een kaartje met persoonlijke ..Vanaf € 4.95 -
Bloempot lechuza deltini all inclusive set scarlet red 14
Bij Lechuza houdt de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes ..Vanaf € 15.95 -
Plantenbak lechuza cubico alto all inclusive set wit 40
Juist in de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes komt het ..Vanaf € 198.00 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 6/8 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 107.70 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 6/8 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 107.70 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 30/40 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 8.65 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 30/40 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 8.65 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 40/60 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 13.05 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 40/60 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 13.05 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (chinese sierpeer) 8/10 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' (Chinese sierpeer) is in Nederland een ..Vanaf € 102.85 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (chinese sierpeer) 8/10 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' (Chinese sierpeer) is in Nederland een ..Vanaf € 102.85 -
Rodgersia pinnata (schout-bij-nacht) p9
Rodgersia pinnata is een decoratieve bladplant. Groot donkergroen geveerd ..Vanaf € 1.75