Aster novi-angliae 'purple dome' (herfstaster) p9
Aster novi-angliae 'Purple Dome' (Herfst aster) is een perfecte najaarsbloeier met talrijke paarse bloemen.Verlangt een voedzame, losse, doorlatende grond en een zonnige standplaats. In bloei trekt deze veel vlinders en bijen aan.De bloeiperiode is van augustus tot oktober, maar kan al in juli bloeien. De hoogte wordt wel 70cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster novi-angliae 'purple dome' (herfstaster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Bloemen - tulpen gemengd m
Vind je het moeilijk om te kiezen tussen de verschillende kleuren tulpen? ..Vanaf € 26.00 -
Rouwarrangement 'united kingdom'
Prachtig arrangement met witte bloemen. Let op! In het Verenigd Koninkrijk ..Vanaf € 57.50 -
Rouwboeket 'sympathy iceland'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 90.00 -
Voorjaarsfrisheid
Zonneschijn op bestelling! Een vrolijk geheel van goudgelen lentebloemen, ..Vanaf € 29.50 -
Witte begonia schoonheden
Witte begonia's in een eenvoudig opgemaakte witte mand. Een prachtige ..Vanaf € 32.50 -
Grafstuk biedemeier bonte kleuren bloemen
Rouwarrangement biedemeier van bonte kleuren bloemen. Dit grafstuk is ..Vanaf € 85.00 -
Rouwkrans ajour rood - wit
Rouwkrans Ajour opgestoken met rode en witte bloemen, kransje van ongeveer ..Vanaf € 69.50 -
Juglans regia 'buccaneer' (walnotenboom) 12/14 cm
Juglans regia 'Buccaneer' (Walnotenboom) is een zelfbestuivende ..Vanaf € 192.50 -
Juglans regia 'buccaneer' (walnotenboom) 12/14 cm
Juglans regia 'Buccaneer' (Walnotenboom) is een zelfbestuivende ..Vanaf € 192.50 -
Prunus domestica 'mirabelle de nancy' (pruimenboom) halfstam
Prunus domestica 'Mirabelle de Nancy' heeft een kleine, geel met rood ..Vanaf € 33.30 -
Prunus domestica 'mirabelle de nancy' (pruimenboom) halfstam
Prunus domestica 'Mirabelle de Nancy' heeft een kleine, geel met rood ..Vanaf € 33.30 -
Rubus 'tayberry' (braam) struik
Rubus 'Tayberry' is een kruising tussen framboos en braam. Vruchten ..Vanaf € 10.60 -
Rubus 'tayberry' (braam) struik
Rubus 'Tayberry' is een kruising tussen framboos en braam. Vruchten ..Vanaf € 10.60 -
Viburnum bodnantense 'dawn' (sneeuwbal) 80/100 cm.
Viburnum bodnantense 'Dawn' lijkt op de Viburnum bodnantense 'Charles ..Vanaf € 20.65 -
Viburnum bodnantense 'dawn' (sneeuwbal) 80/100 cm.
Viburnum bodnantense 'Dawn' lijkt op de Viburnum bodnantense 'Charles ..Vanaf € 20.65 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 140/150 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 260.15 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 140/150 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 260.15 -
Eremurus' ruiter hybriden' mix (naald van cleopatra) per 3
Een zeer spectaculaire plant uit de koude hoogvlakten van Centraal- en ..Vanaf € 8.40 -
Eremurus' ruiter hybriden' mix (naald van cleopatra) per 3
Een zeer spectaculaire plant uit de koude hoogvlakten van Centraal- en ..Vanaf € 8.40 -
Acer palmatum 'seiryu' (japanse esdoorn) 200/250 cm
Acer palmatum 'Seiryu' is een langzame groeier, deze sierheester groeit ..Vanaf € 192.40 -
Acer palmatum 'seiryu' (japanse esdoorn) 200/250 cm
Acer palmatum 'Seiryu' is een langzame groeier, deze sierheester groeit ..Vanaf € 192.40