Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Calathea today
Sfeerbrenger thuis of op kantoor, leuk als cadeau bij een receptie of ..Vanaf € 40.50 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 45.50 -
Knuffel bunny roze
Superzachte knuffelrammelaar Bunny van het merk Tiamo (25 cm), leuk om te ..Vanaf € 9.95 -
Rouwkrans ajour bont
Rouwkrans Ajour opgestoken met bont gekleurde bloemen, kransje van ..Vanaf € 69.50 -
Dracaena janet craig
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 75.00 -
Artstone ella bowl white
De Artstone Ella Bowl white is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 8.25 -
Fuchsia annabell
Fuchsia Annabell. De Fuchsia Annabell staat bekend om haar sterke groei en ..Vanaf € 16.08 -
Corylus colurna (boomhazelaar) 10/12 cm
Corylus colurna (boomhazelaar) wordt een grote boom van circa 15 meter ..Vanaf € 87.45 -
Corylus colurna (boomhazelaar) 10/12 cm
Corylus colurna (boomhazelaar) wordt een grote boom van circa 15 meter ..Vanaf € 87.45 -
Citrus kumquat (kumquat) 175/200 cm
Citrus kumquat krijgt eetbare vruchten die lijken op een kleine ..Vanaf € 1208.80 -
Citrus kumquat (kumquat) 175/200 cm
Citrus kumquat krijgt eetbare vruchten die lijken op een kleine ..Vanaf € 1208.80 -
Malus 'profusion' (sierappel) 16/18 cm
Malus 'Profusion' (Sierappel) is een sierappel met rode bloesem in het ..Vanaf € 332.75 -
Malus 'profusion' (sierappel) 16/18 cm
Malus 'Profusion' (Sierappel) is een sierappel met rode bloesem in het ..Vanaf € 332.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses hong kong peak period'
Boeket met 12 rode rozen. De getoonde prijs is voor lengte medium. Deze ..Vanaf € 105.00 -
Bloemstuk 'duo wijn'
Leuke titaniumlook ondergrond met daarin een bloemstuk rood en groen ..Vanaf € 47.95 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 59.00 -
Modern bloemstuk rode wijn
Nieuw in ons assortiment bloemstukken is dit mooie bloemstuk met een ..Vanaf € 32.50 -
Blond amsterdam kadoset orange
Nieuw bij Flowerservice.nl: handverzorgingsprodukten van Blond-Amsterdam ..Vanaf € 17.95 -
Heliumballon hug me hart
Hug Me hart heliumballon van 70cm Onze ballonnen worden gevuld met helium ..Vanaf € 16.95 -
Bloempot art en vogue ella pot white. hgt. 40cm
Art en Vogue bloempotten en plantenbakken zijn modieus, eigentijds, maar ..Vanaf € 69.00 -
Gleditsia triacanthos 'sunburst' (geelbladige christusdoorn) 14/16 cm
Gleditsia triacanthos 'Sunburst' is een Christusdoorn met gele bladeren. ..Vanaf € 296.45 -
Gleditsia triacanthos 'sunburst' (geelbladige christusdoorn) 14/16 cm
Gleditsia triacanthos 'Sunburst' is een Christusdoorn met gele bladeren. ..Vanaf € 296.45 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95 -
Carpinus betulus (haagbeuk als leiboom) 14/16 cm
Carpinus betulus, de haagbeuk gekweekt als leiboom. Het leirek kunnen wij ..Vanaf € 453.75 -
Carpinus betulus (haagbeuk als leiboom) 14/16 cm
Carpinus betulus, de haagbeuk gekweekt als leiboom. Het leirek kunnen wij ..Vanaf € 453.75 -
Photinia fraseri 'red robin' (glansmispel als boom) 25/30 cm
Photinia fraseri 'Red Robin´ (Glansmispel) is een populaire ..Vanaf € 2359.50