Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Kistbedekking 'pink roses'
Prachtige kistbedekking in roze en bordeaux tinten. Dit arrangement is ..Vanaf € 250.00 -
Single rose 'indonesia'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 35.00 -
Gezegend met schoonheid
Een feest van verschillende vormen, kleuren en structuren. Rozen van ..Vanaf € 51.50 -
Bounty boeket
Een mild en zacht boeket in abrikoos- en champagnetinten, bestaande uit ..Vanaf € 27.00 -
Elho pure round schotel wit.
De Elho Pure schotel draagt bij aan gezonde en sterke planten. Ideaal te ..Vanaf € 9.95 -
Aspidistra elatior (toef)
Standplaats: De Aspedistra kan zowel in halfschaduw als in volledige ..Vanaf € 47.00 -
Agapanthus wit
Van oorsprong komt de Agapanthus wit 'Afrikaanse Lelie' uit Zuid-Afrika. ..Vanaf € 3.10 -
Chamaecyparis lawsoniana 'columnaris' (blauwe haagconifeer) 250/275 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Columnaris' is een blauwe haagconifeer met een ..Vanaf € 59.30 -
Chamaecyparis lawsoniana 'columnaris' (blauwe haagconifeer) 250/275 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Columnaris' is een blauwe haagconifeer met een ..Vanaf € 59.30 -
Hibiscus syriacus 'hamabo' (altheastruik) 50/60 cm.
Hibiscus syriacus 'Hamabo' is een populaire Altheastruik. Deze Hibiscus ..Vanaf € 18.10 -
Hibiscus syriacus 'hamabo' (altheastruik) 50/60 cm.
Hibiscus syriacus 'Hamabo' is een populaire Altheastruik. Deze Hibiscus ..Vanaf € 18.10 -
Levisticum officinale (lavas, maggiplant) p9
Forse kruidenplant met hoog opgaande, stevige stengels. Hoogte circa 1,5 ..Vanaf € 1.40 -
Levisticum officinale (lavas, maggiplant) p9
Forse kruidenplant met hoog opgaande, stevige stengels. Hoogte circa 1,5 ..Vanaf € 1.40 -
Taxus baccata 'fastigiata aurea' (gele zuiltaxus) 40/50 cm.
Taxus baccata 'Fastigiata Aurea' is een zuilvormige gele taxus leuk voor ..Vanaf € 14.85 -
Taxus baccata 'fastigiata aurea' (gele zuiltaxus) 40/50 cm.
Taxus baccata 'Fastigiata Aurea' is een zuilvormige gele taxus leuk voor ..Vanaf € 14.85 -
Carpinus betulus (haagbeuk als bolboom) 35/40 cm
Carpinus betulus is een goed vertakkende boom. De boom krijgt vroeg in het ..Vanaf € 3327.50
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - winterboeket wit l
Bloemen zo wit als sneeuw vindt u in dit prachtige winterboeket. Verder ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - winterboeket wit l
Bloemen zo wit als sneeuw vindt u in dit prachtige winterboeket. Verder ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - winterboeket wit l
Bloemen zo wit als sneeuw vindt u in dit prachtige winterboeket. Verder ..Vanaf € 25.00 -
Boeket 'roses belgium peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de volgende ..Vanaf € 77.50 -
Bloemenbon / cadeaubon â 15,00
Een bloemenbon laten bezorgen? Stuur deze bloemenbon / Cadeaubon naar ..Vanaf € 15.00 -
Choisya ternata (choisya) 100/125 cm.
Choisya ternata is een mooie wintergroene sierheester. Hij bloeit met ..Vanaf € 172.35 -
Choisya ternata (choisya) 100/125 cm.
Choisya ternata is een mooie wintergroene sierheester. Hij bloeit met ..Vanaf € 172.35 -
Cupressocyparis leylandii 'castlewellan gold' (haagconifeer) 350/400 cm
Cupressocyparis leylandii 'Castlewellan Gold' (haagconifeer) is een ..Vanaf € 289.20 -
Cupressocyparis leylandii 'castlewellan gold' (haagconifeer) 350/400 cm
Cupressocyparis leylandii 'Castlewellan Gold' (haagconifeer) is een ..Vanaf € 289.20 -
Dryopteris erythrosora (herfstvaren) p9
Varen voor humusrijke, niet te droge grond en een (licht) beschaduwde ..Vanaf € 2.25 -
Dryopteris erythrosora (herfstvaren) p9
Varen voor humusrijke, niet te droge grond en een (licht) beschaduwde ..Vanaf € 2.25 -
Fothergilla major (flessenborstelstruik) 25/30 cm.
Fothergilla major is een brede struik to 150cm hoog. Fothergilla major ..Vanaf € 12.65 -
Fothergilla major (flessenborstelstruik) 25/30 cm.
Fothergilla major is een brede struik to 150cm hoog. Fothergilla major ..Vanaf € 12.65