Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwboeket 'modern white'
Prachtig liggend rouwboeket, modern opgemaakt in groepen met o.a. calla, ..Vanaf € 55.00 -
Ballon boeket love
Ballon boeket van 1 grote folie ballon, 2 folie ballonnen 45cm en 4 latex ..Vanaf € 29.95 -
Kistje speciaal bier
Kistje met vijf speciaal bieren en een doosje "Biertje"chocolade ..Vanaf € 21.95 -
Sansevieria coral black 70 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Sansevieria komt oorspronkelijk uit het westen van Afrika, ..Vanaf € 24.00 -
Kuwa houten bol dia. 50cm naturel
Decoratieve houten bol gemaakt van Kuwa houten stukkenDe diameter van deze ..Vanaf € 89.95 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 10/12 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 35.75 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 10/12 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 35.75 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk in boogvorm) pot
De Haagbeuk als boogvorm. De maten van de bogen zijn: - ..Vanaf € 313.40 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk in boogvorm) pot
De Haagbeuk als boogvorm. De maten van de bogen zijn: - ..Vanaf € 313.40
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'sympathy finland'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 62.50 -
Rouwboeket 'sympathy latvia'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 80.00 -
Bloemstuk rode wijn 2
Bloemstuk opgemaakt in een zinken bak inclusief een fles rode Bordeaux ..Vanaf € 30.00 -
Sympathie boeket luxe wit
Sympathie boeket van witte bloemen met o.a. rozen en lelie's aangevuld met ..Vanaf € 24.50 -
Plantenbak lechuza classico zilver 70
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 70 ..Vanaf € 149.95 -
Kolkwitzia amabilis 'pink cloud' (kolkwitzia) 25/30 cm.
Kolkwitzia amabilis 'Pink Cloud' is een opvallend groeiende struik. De ..Vanaf € 5.65 -
Kolkwitzia amabilis 'pink cloud' (kolkwitzia) 25/30 cm.
Kolkwitzia amabilis 'Pink Cloud' is een opvallend groeiende struik. De ..Vanaf € 5.65 -
Lonicera pileata (struikkamperfoelie) 25/30 cm
Lonicera pileata is een breeduitgroeiende struikkamperfoelie. Groeit tot ..Vanaf € 2.15 -
Lonicera pileata (struikkamperfoelie) 25/30 cm
Lonicera pileata is een breeduitgroeiende struikkamperfoelie. Groeit tot ..Vanaf € 2.15 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 80/100 cm.
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 24.15 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 80/100 cm.
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 24.15 -
Clematis alpina (bosrank) 80/100 cm.
Clematis alpina de bloemen die 5-6cm groot worden. Clematis alpina planten ..Vanaf € 6.55 -
Clematis alpina (bosrank) 80/100 cm.
Clematis alpina de bloemen die 5-6cm groot worden. Clematis alpina planten ..Vanaf € 6.55