Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Ballon 'happy birthday smiley'
Supervrolijke verjaardagsballon met de bekende smiley's erop. Doorsnede ..Vanaf € 10.95 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 14/16 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 174.90 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 14/16 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 174.90 -
Corylus avellana 'contorta' (kronkelhazelaar) 50/60 cm.
Corylus avellana 'Contorta' is een grote sierheester. De Kronkelhazelaar ..Vanaf € 9.25 -
Corylus avellana 'contorta' (kronkelhazelaar) 50/60 cm.
Corylus avellana 'Contorta' is een grote sierheester. De Kronkelhazelaar ..Vanaf € 9.25 -
Acer platanoides 'crimson king' (rode esdoorn) 6/8 cm
Acer platanoides 'Crimson King' (Rode Esdoorn) is een snelgroeiende rode ..Vanaf € 66.00 -
Acer platanoides 'crimson king' (rode esdoorn) 6/8 cm
Acer platanoides 'Crimson King' (Rode Esdoorn) is een snelgroeiende rode ..Vanaf € 66.00 -
Camellia, rood (camellia) 300/350 cm
Camellia japonica is een bladhoudende schitterende sierheester. De bloei ..Vanaf € 2256.05 -
Camellia, rood (camellia) 300/350 cm
Camellia japonica is een bladhoudende schitterende sierheester. De bloei ..Vanaf € 2256.05 -
Citrus kumquat (kumquat) 80 stam
Citrus kumquat krijgt eetbare vruchten die lijken op een kleine ..Vanaf € 272.25 -
Citrus kumquat (kumquat) 80 stam
Citrus kumquat krijgt eetbare vruchten die lijken op een kleine ..Vanaf € 272.25 -
Magnolia grandiflora 'gallisoniere' (magnolia) 300/350 cm
De Magnolia grandiflora 'Gallisoniensis' krijgt heerlijk geurende bloemen ..Vanaf € 565.70 -
Magnolia grandiflora 'gallisoniere' (magnolia) 300/350 cm
De Magnolia grandiflora 'Gallisoniensis' krijgt heerlijk geurende bloemen ..Vanaf € 565.70 -
Prunus lusitanica (portugese laurier) 200/250 cm
Prunus lusitanica (Potugese Laurier) wordt in ons land steeds ..Vanaf € 235.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwkrans 'elegance'
Prachtige, exclusieve rouwkrans. Hierin zijn o.a. verwerkt Lelie, ..Vanaf € 185.00 -
Ballon cijfer '3'
Leuke heliumballon in de vorm van het cijfer '3'. Maak zelf de combinatie ..Vanaf € 11.95 -
Spring garden
Haal de natuur in huis met deze handgemaakte twijgenmand en een feest van ..Vanaf € 42.50 -
Gele rozen verrassing
Als u geen fan bent van een boeket met rode rozen, dan zullen deze gele ..Vanaf € 53.00 -
Philodendron imperial green 60 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 19.00 -
Ficus carica (vijg) 150/175 cm
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 192.40 -
Ficus carica (vijg) 150/175 cm
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 192.40 -
Juniperus media 'pfitzeriana' (jeneverbes) 25/30 cm.
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 8.85 -
Juniperus media 'pfitzeriana' (jeneverbes) 25/30 cm.
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 8.85 -
Lobelia fulgens 'queen victoria' (tuinlobelia/rode lobelia) p9
Lobelia fulgens 'Queen Victoria' Tuinlobelia/rode lobelia de herkomst: ..Vanaf € 1.30 -
Lobelia fulgens 'queen victoria' (tuinlobelia/rode lobelia) p9
Lobelia fulgens 'Queen Victoria' Tuinlobelia/rode lobelia de herkomst: ..Vanaf € 1.30 -
Luzula sylvatica (grote veldbies) p9
Luzula sylvatica (Grote Veldbies) is een siergras met stevig groen blad. ..Vanaf € 1.45 -
Luzula sylvatica (grote veldbies) p9
Luzula sylvatica (Grote Veldbies) is een siergras met stevig groen blad. ..Vanaf € 1.45 -
Carpinus betulus (haagbeuk als leiboom) 30/35 cm
Carpinus betulus, de haagbeuk gekweekt als leiboom. Het leirek kunnen wij ..Vanaf € 1808.95