Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 19.50 -
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 19.50 -
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 19.50 -
Rouwboeket 'sympathy fiji islands'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 62.50 -
Boeket 'roses latvia'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 55.00 -
Witte rozengekte
Deze witte schaal van keramiek is gevuld met voedsel voor de ziel. ..Vanaf € 51.00 -
Carribean blauw
Een prachtig blauw met wit boeket dat iedereen zal bekoren! Schitterende ..Vanaf € 45.00 -
Rouwarrangement 'bewondering'
Een kleurrijke compositie, voor een gewaardeerd persoon. Dit ..Vanaf € 120.00 -
Artstone ella divider white
De Artstone Ella Divider white is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 53.95 -
Dracaena marginata met 3 stammen (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 17.00 -
Bloempot lechuza classico wit 50
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 50 ..Vanaf € 72.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'structure today'
Sprekend klein structuurboeket, excl. vaas. LET OP: dit 'Today' product ..Vanaf € 18.50 -
Witte rozentuin
Een prachtig totaalpakket! Dit arrangement bestaat uit champagne- en ..Vanaf € 36.50 -
Zonnige sahara
Oranje rozen zien er nergens zo mooi uit als in dit compacte boeket! ..Vanaf € 22.50 -
Rhapis excelsa. (kamerplant)
Herkomst: Rhapis of bamboepalm is afkomstig uit Zuid-China waar hij in het ..Vanaf € 55.00 -
Mand rotan wit 35cm
Rotan mand. (Zware kwaliteit)Kleur: Wit (White wash)Diameter 35cm en ..Vanaf € 12.95 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 60/80 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 27.40 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 60/80 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 27.40 -
Perovskia atriplicifolia 'blue spire' (perovskia) 50/80 cm.
Perovskia atriplicifolia 'Blue Spire'. Perovskia is een blauw bloeiende ..Vanaf € 24.35 -
Perovskia atriplicifolia 'blue spire' (perovskia) 50/80 cm.
Perovskia atriplicifolia 'Blue Spire'. Perovskia is een blauw bloeiende ..Vanaf € 24.35 -
Pieris japonica (rotsheide) 125/150cm
Pieris japonica is een opgaande bladhoudende struik. In een mild voorjaar ..Vanaf € 392.65 -
Pieris japonica (rotsheide) 125/150cm
Pieris japonica is een opgaande bladhoudende struik. In een mild voorjaar ..Vanaf € 392.65 -
Prunus laurocerasus 'caucasica' (laurier) 60/80 cm.
Prunus Caucasica (laurier) is een uitstekende wintergroene ..Vanaf € 10.85 -
Prunus laurocerasus 'caucasica' (laurier) 60/80 cm.
Prunus Caucasica (laurier) is een uitstekende wintergroene ..Vanaf € 10.85