Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - boeket geel m
Dit prachtige boeket heeft een klassiek uiterlijk door de mooie gele ..Vanaf € 21.49 -
Bloemen - boeket geel m
Dit prachtige boeket heeft een klassiek uiterlijk door de mooie gele ..Vanaf € 21.49 -
Bloemen - boeket geel m
Dit prachtige boeket heeft een klassiek uiterlijk door de mooie gele ..Vanaf € 21.49 -
Bloemen - boeket bont l
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - boeket bont l
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - boeket bont l
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 25.00 -
Playing with pink
Een meer sereen ontwerp met roze tinten en verfijnde vormen is ondenkbaar! ..Vanaf € 54.00 -
Passiflora purple haze
Van oorsprong komt de Passiflora Purple Haze 'Passiebloem' uit ..Vanaf € 3.45 -
Bloempot lechuza diamante zwart 40
De buitengewone oppervlaktestructuur van de Lechuza Diamante laat met zijn ..Vanaf € 119.95 -
Deutzia gracilis (bruidsbloem) 30/40 cm.
Deutzia gracilis is een zeer rijkboeiende kleine sierheester. Deze ..Vanaf € 7.70 -
Deutzia gracilis (bruidsbloem) 30/40 cm.
Deutzia gracilis is een zeer rijkboeiende kleine sierheester. Deze ..Vanaf € 7.70
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - boeket oranje s
De oranje kleur is dit bijna een koninklijk boeket! Er zijn verschillende ..Vanaf € 20.00 -
Bloemen - boeket oranje s
De oranje kleur is dit bijna een koninklijk boeket! Er zijn verschillende ..Vanaf € 20.00 -
Bloemstuk 'elegance australia'
Prachtig, elegant bloemstuk in witte en zacht gele tinten opgemaakt.Vanaf € 47.50 -
10 rode rozen
Prachtig cadeau om te krijgen; 10 fraaie rode rozen. Als dat geen liefde ..Vanaf € 15.00 -
Ballon cijfer '7'
Leuke heliumballon in de vorm van het cijfer '7'. Maak zelf de combinatie ..Vanaf € 11.95 -
Rouwbiedermeier 'red roses'
Prachtig rond rouwarrangement met rode rozen en diverse bladsoorten.Vanaf € 160.00 -
Modern kerststuk met kaarsen
Wilt u een mooie modern kerststuk met kaarsen laten bezorgen in heel ..Vanaf € 25.00 -
Philodendron selloum (kamerplant)
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 75.00 -
Armeria maritima 'alba' (engels gras) p9
Armeria maritima 'Alba' (Engels gras) is een rotsplant die zoute zeewind ..Vanaf € 1.15 -
Armeria maritima 'alba' (engels gras) p9
Armeria maritima 'Alba' (Engels gras) is een rotsplant die zoute zeewind ..Vanaf € 1.15 -
Sorbus aucuparia 'edulis' (lijsterbes) 10/12 cm
Sorbus aucuparia 'Edulis' (Lijsterbes) is een transparante boom. In het ..Vanaf € 87.75 -
Sorbus aucuparia 'edulis' (lijsterbes) 10/12 cm
Sorbus aucuparia 'Edulis' (Lijsterbes) is een transparante boom. In het ..Vanaf € 87.75 -
Acer platanoides 'crimson king' (rode esdoorn) 18/20 cm
Acer platanoides 'Crimson King' (Rode Esdoorn) is een snelgroeiende rode ..Vanaf € 543.30 -
Acer platanoides 'crimson king' (rode esdoorn) 18/20 cm
Acer platanoides 'Crimson King' (Rode Esdoorn) is een snelgroeiende rode ..Vanaf € 543.30 -
Origanum laevigatum 'herrenhausen' (marjolijn) p9
Origanum laevigatum 'Herrenhausen' Marjolijn doorbloeiend en compact ..Vanaf € 1.65 -
Origanum laevigatum 'herrenhausen' (marjolijn) p9
Origanum laevigatum 'Herrenhausen' Marjolijn doorbloeiend en compact ..Vanaf € 1.65