Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - luxe boeket wit s
Een stijlvol wit boeket gemaakt van veel diverse soorten bloemen in het ..Vanaf € 42.50 -
Bloemen - luxe boeket wit s
Een stijlvol wit boeket gemaakt van veel diverse soorten bloemen in het ..Vanaf € 42.50 -
Purple passion
Een alom gewaardeerd boeket van paarse bloemen, geschikt voor iedereen en ..Vanaf € 32.50 -
Warme omhelzing
Natuurlijk zijn rode rozen altijd de juiste keuze! Maar in combinatie met ..Vanaf € 41.00 -
Anjer sensatie
Anjerfeest! Een vol, rond boeket met anjers in drie verschillende tinten, ..Vanaf € 29.50 -
Zonnige sahara
Oranje rozen zien er nergens zo mooi uit als in dit compacte boeket! ..Vanaf € 22.50 -
Ballon boeket verjaardag
Ballon boeket van 1 grote folie ballon, 2 folie ballonnen 45cm en 4 latex ..Vanaf € 29.95 -
Artstone claire balcony black
De Artstone Claire Balcony black is een UV bestendige planter met een ..Vanaf € 9.95 -
Sansevieria coral black 50 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Sansevieria komt oorspronkelijk uit het westen van Afrika, ..Vanaf € 14.00 -
Bloempot lechuza deltini all inclusive set zilver 14
Bij Lechuza houdt de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes ..Vanaf € 15.95 -
Hedera helix (kleinbladige klimop) 100/125 cm.
Hedera helix Deze klimplant kan ook als bodembedekker gebruikt ..Vanaf € 5.45 -
Hedera helix (kleinbladige klimop) 100/125 cm.
Hedera helix Deze klimplant kan ook als bodembedekker gebruikt ..Vanaf € 5.45 -
Pieris japonica 'white cascade' (rotsheide) 25/30 cm.
Pieris japonica 'White Cascade' is een Rotsheide die flink uitgroeit. Het ..Vanaf € 12.30 -
Pieris japonica 'white cascade' (rotsheide) 25/30 cm.
Pieris japonica 'White Cascade' is een Rotsheide die flink uitgroeit. Het ..Vanaf € 12.30 -
Prunus cerasifera 'nigra' (rode kerspruim) 30/35 cm
Prunus cerasifera 'Nigra' (rode Kerspruim) is een bekende roodbladige boom ..Vanaf € 1203.95 -
Prunus cerasifera 'nigra' (rode kerspruim) 30/35 cm
Prunus cerasifera 'Nigra' (rode Kerspruim) is een bekende roodbladige boom ..Vanaf € 1203.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Ballon 'happy birthday smiley'
Supervrolijke verjaardagsballon met de bekende smiley's erop. Doorsnede ..Vanaf € 10.95 -
2x peperomia obtusifolia in pot gracka white.
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Kerstbal zilver glans. dia 8cm.
Kerstbal zilver.Kleur: Zilver glans.Kunststof. Diameter 8cm.Verkoop per ..Vanaf € 1.15 -
Quercus palustris (moeraseik) 10/12 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 119.80 -
Quercus palustris (moeraseik) 10/12 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 119.80 -
Rhododendron 'mollis' rood (azalea) 60/80 cm.
Rhododendron 'Mollis' is een bladverliezende Azalea, deze Rhododendron ..Vanaf € 106.15 -
Rhododendron 'mollis' rood (azalea) 60/80 cm.
Rhododendron 'Mollis' is een bladverliezende Azalea, deze Rhododendron ..Vanaf € 106.15 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 100/125 cm.
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 43.45