Aster frikartii 'jungfrau' (aster) p9
De Aster frikartii 'Jungfrau' (Aster) is zeer geschikt voor de siertuin. Ze heeft opvallend blad, bloei, of vorm en laat zich eenvoudig combineren. Verlangt een zonnige plek en goed doorlatende, voedselrijke grond. Deze plant is zeer geschikt om te combineren met de 'basisplanten'. Aster frikartii 'Jungfrau' verdraagt korte periodes van droogte, natte winters daarentegen niet. Aster frikartii 'Jungfrau' geeft een goede snijbloem, de bloemkleur is blauw en de bloeitijd is van augustus tot en met oktober. De bladeren zijn groen en ongeveer 30 cm. hoog. De volwassen hoogte van deze vaste plant is 60 cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster frikartii 'jungfrau' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwkrans 'brazil'
Prachtige rouwkrans in roze tinten als laatste eer. Het is in Zuid Amerika ..Vanaf € 180.00 -
Rouwboeket 'stylish red'
Rode rozen en gerbera's vormen de hoofdbloemen in dit moderne, stijlvolle ..Vanaf € 52.50 -
Purple passion
Een alom gewaardeerd boeket van paarse bloemen, geschikt voor iedereen en ..Vanaf € 53.50 -
Compassionate
Straalt een gevoel uit van speciale elegantie, alleen mogelijk met witte ..Vanaf € 34.00 -
Taxus baccata spiraal tuinplant
Herkomst: Taxus is inheems in Europa, het Atlasgebergte (Noord-Afrika), ..Vanaf € 399.00 -
Zuil hout met gekleurde latjes
Houten zuil met gekleurde latjes.Kleur aanbrengen in uw woonkamer of ..Vanaf € 69.00 -
Platycerium bifurcatum (kamerplant)
Herkomst: De Hertshoornvaren (Platycerium Bifurcatum) is een varen uit de ..Vanaf € 27.00 -
Crataegus monogyna 'stricta' (meidoorn als boom) 14/16 cm
Crataegus monogyna 'Stricta' is een meidoorn met een mooie witte ..Vanaf € 353.85 -
Crataegus monogyna 'stricta' (meidoorn als boom) 14/16 cm
Crataegus monogyna 'Stricta' is een meidoorn met een mooie witte ..Vanaf € 353.85 -
Hamamelis intermedia 'jelena' (toverhazelaar) 175/200 cm
Hamamelis intermedia 'Jelena' is een zeer vroegbloeiende ..Vanaf € 158.40 -
Hamamelis intermedia 'jelena' (toverhazelaar) 175/200 cm
Hamamelis intermedia 'Jelena' is een zeer vroegbloeiende ..Vanaf € 158.40 -
Phlox subulata 'maischnee' (kruipphlox) p9
Phlox subulata 'Maischnee' is een dichte, mat-forming, groenblijvende ..Vanaf € 1.45 -
Phlox subulata 'maischnee' (kruipphlox) p9
Phlox subulata 'Maischnee' is een dichte, mat-forming, groenblijvende ..Vanaf € 1.45 -
Rhododendron 'blue tit' (dwergrhododendron) 20/25 cm.
Rhododendron 'Blue Tit' is een laagblijvende dwergrhododendron met ..Vanaf € 9.85 -
Rhododendron 'blue tit' (dwergrhododendron) 20/25 cm.
Rhododendron 'Blue Tit' is een laagblijvende dwergrhododendron met ..Vanaf € 9.85 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 150/175 cm
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 635.25 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 150/175 cm
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 635.25 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 250/300 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 719.95 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 250/300 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 719.95 -
Ilex aquifolium 'argentea marginata' (hulst) 40/45cm
Ilex aquifolium ´Argentea Marginata´ is een bladhoudende bonte ..Vanaf € 9.65