Bloemen - winterboeket wit l
Bloemen zo wit als sneeuw vindt u in dit prachtige winterboeket. Verder ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - winterboeket wit l
Bloemen - winterboeket wit l
Rouwarrangement 'calla unique'
Uniek bloemstuk in aparte vorm gestoken. De witte calla's maken het stuk ..Vanaf € 115.00 -
Single rose 'sweden'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 25.00 -
Rozen en gerbera's rouwarrangement
Ik zal altijd met liefde en blijdschap aan je terugdenken. Bedankt voor ..Vanaf € 140.00 -
Trendy phalaenopsis toren
Een van de meest populaire orchideevarianten! Deze orchideeën met ..Vanaf € 32.50 -
Lief! baby cadeauset jongetje
Lief! baby kadoset voor de geboorte van een jongetje. We bezorgen het ..Vanaf € 14.95 -
You're too cute to be sick!
You're too cute to be sick! 45cm Onze ballonnen worden gevuld met helium ..Vanaf € 8.95 -
Bruine beer met i love you ballon
Bruine knuffelbeer van 30cm met een I love you heliumballon ..Vanaf € 23.95 -
Bloempot lechuza quadro espresso 35
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 36.95 -
Kerstbal zilver mat. dia 8cm.
Kerstbal zilver.Kleur: Zilver mat.Kunststof. Diameter 8cm.Verkoop per stuk.Vanaf € 1.15 -
Hedera colchica 'arborescens' (klimop) 25/30 cm.
Hedera colchica 'Arborescens' is een grootbladige, rijkbloeiende ..Vanaf € 9.25