Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Ballon 'pooh happy birthday'
Verras de jarige met deze heliumballon van Winnie the Pooh en zijn ..Vanaf € 10.95 -
Rouwarrangement 'timeless'
Tijdloos rouwarrangement in druppelvorm in fraaie witte kleuren. Sinds ..Vanaf € 95.00 -
Liefdevolle lelie's
Een prachtig, romantisch boeket van roze lelies met een exotisch tintje.Vanaf € 17.50 -
You & me it was meant to be
You & Me it was meant to be heliumballon van 45cm Onze ballonnen worden ..Vanaf € 8.95 -
Croton petra (vertakt bonsai)
Standplaats: De Croton kan prima op de wat donkere plaatsen, maar om de ..Vanaf € 99.00 -
Betula pendula (ruwe berk) 10/12 cm
Betula pendula (ruwe Berk) heeft een open kroon met takken die naar ..Vanaf € 90.75 -
Betula pendula (ruwe berk) 10/12 cm
Betula pendula (ruwe Berk) heeft een open kroon met takken die naar ..Vanaf € 90.75 -
Euonymus fortunei 'emerald 'n gold' (kardinaalsmuts) 25/30 cm.
Euonymus fortunei 'Emerald 'n Gold' is een bodembedekkende bladhoudende ..Vanaf € 3.35 -
Euonymus fortunei 'emerald 'n gold' (kardinaalsmuts) 25/30 cm.
Euonymus fortunei 'Emerald 'n Gold' is een bodembedekkende bladhoudende ..Vanaf € 3.35 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 302.50 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 302.50 -
Pyrus communis 'gieser wildeman' (perenboom) hoogstam
Pyrus communis 'Gieser Wildeman' is een kleine stoofpeer, bruingeel met ..Vanaf € 48.95 -
Pyrus communis 'gieser wildeman' (perenboom) hoogstam
Pyrus communis 'Gieser Wildeman' is een kleine stoofpeer, bruingeel met ..Vanaf € 48.95 -
Morus alba 'macrophylla' (dakmoerbei) 12/14 cm
Morus alba 'Macrophylla' (dakmoerbei) met grote bladeren. de dakmoerbei ..Vanaf € 199.65 -
Morus alba 'macrophylla' (dakmoerbei) 12/14 cm
Morus alba 'Macrophylla' (dakmoerbei) met grote bladeren. de dakmoerbei ..Vanaf € 199.65
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Californian sun
Niemand kan een glimlach onderdrukken bij het zien van dit levendige gele ..Vanaf € 45.00 -
Witte wonders
Een hemels en prachtig wit boeket, bestaande uit rozen, leeuwenbekken en ..Vanaf € 50.00 -
Kerstboom groen. noorse den. hgte 225cm.
Kunstkerstboom groen. Noorse DenHoogte 225cm.Inclusief voet.Kunststof. ..Vanaf € 209.00 -
Aucuba japonica 'variegata' (broodboom) 100/125 cm.
Aucuba japonica 'Variegata' is een bladhoudende heester met ..Vanaf € 107.80 -
Aucuba japonica 'variegata' (broodboom) 100/125 cm.
Aucuba japonica 'Variegata' is een bladhoudende heester met ..Vanaf € 107.80 -
Chamaecyparis lawsoniana 'elwoodii' (cypres) 125/150 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Elwoodii' is een zuilvorm van de ..Vanaf € 114.95 -
Chamaecyparis lawsoniana 'elwoodii' (cypres) 125/150 cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Elwoodii' is een zuilvorm van de ..Vanaf € 114.95 -
Cotinus coggygria (pruikenboom) 125/150 cm
Cotinus coggygria is een bossige, bladverliezende heester. Hoogte circa 3 ..Vanaf € 53.90 -
Cotinus coggygria (pruikenboom) 125/150 cm
Cotinus coggygria is een bossige, bladverliezende heester. Hoogte circa 3 ..Vanaf € 53.90 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 125/150 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 32.45 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 125/150 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 32.45 -
Lonicera japonica 'hall's prolific' (kamperfoelie) 175/200 cm
Lonicera japonica 'Hall's Prolific is een uitstekende klimplant. Lonicera ..Vanaf € 20.50 -
Lonicera japonica 'hall's prolific' (kamperfoelie) 175/200 cm
Lonicera japonica 'Hall's Prolific is een uitstekende klimplant. Lonicera ..Vanaf € 20.50 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 80/90 cm
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 71.40 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 80/90 cm
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 71.40