Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - omdat je het verdient l
Op 19 april verdient uw secretaresse of assistent wat extra aandacht. ..Vanaf € 31.50 -
Bloemen - omdat je het verdient l
Op 19 april verdient uw secretaresse of assistent wat extra aandacht. ..Vanaf € 31.50 -
Bloemen - omdat je het verdient l
Op 19 april verdient uw secretaresse of assistent wat extra aandacht. ..Vanaf € 31.50 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Congratulations
Congratulations heliumballon van 45cm Onze ballonnen worden gevuld met ..Vanaf € 8.95 -
Get well butterfly
Get Well butterfly heliumballon 45cm Onze ballonnen worden gevuld met ..Vanaf € 8.95 -
Sanvitalia geel
Sanvitalia geel. De zonnige uitstraling dankt de Sanvitalia vooral aan ..Vanaf € 16.50 -
Hibiscus syriacus 'duc de brabant' (altheastruik) 150/175 cm
Hibiscus syriacus 'Duc de Brabant' krijgt gevulde purperroze bloemen, die ..Vanaf € 93.50 -
Hibiscus syriacus 'duc de brabant' (altheastruik) 150/175 cm
Hibiscus syriacus 'Duc de Brabant' krijgt gevulde purperroze bloemen, die ..Vanaf € 93.50 -
Fagus sylvatica 'purple fountain' (rode treurbeuk) 350/400 cm
Fagus sylvatica 'Purple Fountain' (Rode treurbeuk) is een mooie boom met ..Vanaf € 816.75 -
Fagus sylvatica 'purple fountain' (rode treurbeuk) 350/400 cm
Fagus sylvatica 'Purple Fountain' (Rode treurbeuk) is een mooie boom met ..Vanaf € 816.75 -
Eriobotrya japonica (japanse mispel) 100/125 cm.
Eriobotrya japonica (Japanse mispel) is een exotische fruitboom die in de ..Vanaf € 72.00 -
Eriobotrya japonica (japanse mispel) 100/125 cm.
Eriobotrya japonica (Japanse mispel) is een exotische fruitboom die in de ..Vanaf € 72.00
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses austria'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen zijn niet geldig in de volgende ..Vanaf € 70.00 -
Boeket 'roses mexico peak period'
Boeket van 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 65.00 -
Ballon 'hartjes'
Hele vrolijke liefdesballon in de vorm van een hart. Grootte ongeveer 45cm.Vanaf € 10.95 -
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 15.00 -
Boeket rood - roze
Bestel dit boeket bij uw online bloemist Flowerservice.nl Wij bezorgen dit ..Vanaf € 16.51 -
Fruit kist met fles wijn naar keuze
Fruit kist met ananas, hand fruit en een fles wijn naar keuze, rood, wit ..Vanaf € 22.50 -
Schefflera arboricola op gevlochten stam 125 cm. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 25.00 -
Vaas renate white hgt. 40,5 cm.
Vaas Renate white hgt. 40,5 cm.Kleur wit. De hoogte is 40,5 cm en de ..Vanaf € 39.95 -
Ceanothus thyrsiflorus 'repens' (amerikaanse sering) 25/30 cm.
Ceanothus thyrsiflorus 'Repens' is een bodembekkende wintergroene ..Vanaf € 6.60 -
Ceanothus thyrsiflorus 'repens' (amerikaanse sering) 25/30 cm.
Ceanothus thyrsiflorus 'Repens' is een bodembekkende wintergroene ..Vanaf € 6.60