Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses turkey'
Boeket van 12 rode rozen. De getoonde prijzen zijn voor lengte kort, ..Vanaf € 70.00 -
Rode romantiek
Een romantisch een feestelijk boeket van zuiverrode rozen met enkele ..Vanaf € 38.50 -
Tulpenverleiding
Een vrolijk kleurenspel! Dit tulpenboeket maakt de lente nog vrolijker.Vanaf € 22.50 -
Hartverwarmende rozen
Fluweelachtige, rode rozen kunnen niet worden overtroffen, maar de ..Vanaf € 55.00 -
Liefde op het eerste gezicht
Een geweldig voorbeeld van een traditioneel boeket van roze rozen met fijn ..Vanaf € 40.00 -
Californian sun
Niemand kan een glimlach onderdrukken bij het zien van dit levendige gele ..Vanaf € 25.00 -
Dracaena lemon lime 3 stammen 115 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 27.00 -
Kerstbal wit glans. dia 15cm.
Kerstbal wit.Kleur: Wit glans.Kunststof. Diameter 15cm.Verkoop per stuk.Vanaf € 3.95 -
Camellia japonica (camellia als boom) 6/8 cm
Camellia japonica gekweekt als boom. De Camellia is een zeer gewaardeerde ..Vanaf € 296.45 -
Camellia japonica (camellia als boom) 6/8 cm
Camellia japonica gekweekt als boom. De Camellia is een zeer gewaardeerde ..Vanaf € 296.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Witte rozengekte
Deze witte schaal van keramiek is gevuld met voedsel voor de ziel. ..Vanaf € 41.00 -
Picknick in het bos
Als u een arrangement moest samenstellen dat werkelijk overal bij past, ..Vanaf € 48.00 -
Rozen der romantiek
Een nobel geheel van roze rozen in twee verschillende schakeringen, ..Vanaf € 34.50 -
Bestseller phalaenopsis orchidee
Een subtiel witte orchidee (als een orchidee al subtiel kan zijn), ..Vanaf € 27.50 -
Bloempot art en vogue ella vase red. hgt. 90cm.
Art en Vogue bloempotten en plantenbakken zijn modieus, eigentijds, maar ..Vanaf € 189.00 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 150/175 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 179.70 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 150/175 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 179.70 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 250/300 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 658.85 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 250/300 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 658.85 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 80/100 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 36.65 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 80/100 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 36.65