Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses japan peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 90.00 -
Shower gel lb 'laura'
Een heerlijke shower gel van Laura Biagiotti met de geur van een ..Vanaf € 13.50 -
Happy memories
Meer roze! Het gehele spectrum aan rozetinten wordt vertegenwoordigd in ..Vanaf € 42.50 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 35.50 -
Carribean blauw
Een prachtig blauw met wit boeket dat iedereen zal bekoren! Schitterende ..Vanaf € 50.00 -
Gele oncidium orchidee
Een verzameling sierlijke en prikkelende gele orchideeën die in ..Vanaf € 35.00 -
Dracaena lemon lime (3 stammen)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 39.00 -
Radica partner parelmoer zwart
De Radica Partner parelmoer zwart is een waar kunstwerk te noemen. Door ..Vanaf € 299.00 -
Abies balsamea 'nana' (dwerg balsemden) c 3
Dit dwergconifeertje is een langzame groeier die in het voorjaar heel ..Vanaf € 15.25 -
Abies balsamea 'nana' (dwerg balsemden) c 3
Dit dwergconifeertje is een langzame groeier die in het voorjaar heel ..Vanaf € 15.25 -
Acer negundo 'variegatum' (zilverbonte vederesdoorn) 175/200 cm
Acer negundo 'Variegatum' is een zilverbonte Vederesdoorn. Het wordt een ..Vanaf € 171.70 -
Acer negundo 'variegatum' (zilverbonte vederesdoorn) 175/200 cm
Acer negundo 'Variegatum' is een zilverbonte Vederesdoorn. Het wordt een ..Vanaf € 171.70
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloeiende favoriet
Een van onze meest opbeurende boeketten! Vele abrikooskleurige rozen, ..Vanaf € 54.50 -
Californian sun
Niemand kan een glimlach onderdrukken bij het zien van dit levendige gele ..Vanaf € 35.00 -
Klokjesbloemen mix
Deze paarse klokjesbloem en de weelderige groene bladeren vormen een ..Vanaf € 20.00 -
Philodendron scandens
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 210.00 -
Phlebodium bleu star (kamerplant)
Herkomst: Van oorsprong komen de planten uit Tropisch Azië ..Vanaf € 53.00 -
Prunus persica 'brugnon' (perzikboom) halfstam
Prunus persica 'Brugnon', deze perzik is karmijnrood en heeft een gladde ..Vanaf € 30.25 -
Prunus persica 'brugnon' (perzikboom) halfstam
Prunus persica 'Brugnon', deze perzik is karmijnrood en heeft een gladde ..Vanaf € 30.25 -
Pyrus communis 'doyenne du comice' (perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis 'Doyenne du Comice' heeft een grote, brede vrucht met een ..Vanaf € 107.70 -
Pyrus communis 'doyenne du comice' (perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis 'Doyenne du Comice' heeft een grote, brede vrucht met een ..Vanaf € 107.70 -
Quercus rubra (amerikaanse eik) 14/16 cm
Quercus rubra (Amerikaanse eik) is een snelgroeiende boom met grote ..Vanaf € 217.75 -
Quercus rubra (amerikaanse eik) 14/16 cm
Quercus rubra (Amerikaanse eik) is een snelgroeiende boom met grote ..Vanaf € 217.75 -
Rhododendron 'geischa orange' (japanse azalea) 40/50 cm.
Rhododendron 'Geischa Orange' is een bladhoudende Japanse Azalea met ..Vanaf € 45.40 -
Rhododendron 'geischa orange' (japanse azalea) 40/50 cm.
Rhododendron 'Geischa Orange' is een bladhoudende Japanse Azalea met ..Vanaf € 45.40