Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses belgium'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden NIET in afleverperioden; 4 ..Vanaf € 45.00 -
Boeket 'roses brazil'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden NIET in de volgende ..Vanaf € 57.50 -
Geweldige gerbera's
Een halve bol schitterende gerbera's in verschillende tinten, van felroze ..Vanaf € 32.50 -
Zonnige sahara
Oranje rozen zien er nergens zo mooi uit als in dit compacte boeket! ..Vanaf € 17.50 -
Provence tuin vol lavendel
Vlinderlavendel is een uitermate makkelijke plant. Kan in de zon. Laat de ..Vanaf € 15.00 -
Kentia palm (howea forsteriana)
Herkomst: De Howea Palm komt van origine alleen voor op het Australische ..Vanaf € 49.00 -
Artstone dolce vase black
De Artstone Dolce Vase black is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 39.95 -
Stipa gigantea (vedergras) p9
Stipa gigantea (Vedergras) kan goed tegen droogte. Stipa gigantea heeft ..Vanaf € 2.75 -
Stipa gigantea (vedergras) p9
Stipa gigantea (Vedergras) kan goed tegen droogte. Stipa gigantea heeft ..Vanaf € 2.75 -
Phormium tenax 'variegatum' (nieuw zeelands vlas) 125/150 cm
Phormium tenax 'Variegatum' (Nieuw Zeelands vlas) is een wintergroene ..Vanaf € 108.30 -
Phormium tenax 'variegatum' (nieuw zeelands vlas) 125/150 cm
Phormium tenax 'Variegatum' (Nieuw Zeelands vlas) is een wintergroene ..Vanaf € 108.30 -
Helianthemum 'ben hope' (zonneroosje) p9
Helianthemum 'Ben Hope' zonneroosje is rijkbloeiend dwergstruikje voor een ..Vanaf € 1.45 -
Helianthemum 'ben hope' (zonneroosje) p9
Helianthemum 'Ben Hope' zonneroosje is rijkbloeiend dwergstruikje voor een ..Vanaf € 1.45 -
Helianthemum 'sterntaler' (zonneroosje) p9
Helianthemum 'Sterntaler' zonneroosje is een rijkbloeiend dwergstruikje ..Vanaf € 2.35 -
Helianthemum 'sterntaler' (zonneroosje) p9
Helianthemum 'Sterntaler' zonneroosje is een rijkbloeiend dwergstruikje ..Vanaf € 2.35
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Oncidium orchidee in glazen pot
Een verzameling sierlijke en prikkelende gele en roestbruine ..Vanaf € 34.50 -
Rouwarrangement hart vorm wit
Rouwstuk hart vorm opgestoken met witte bloemen Door beschikbaarheid van ..Vanaf € 112.50 -
Buxus sempervirens (pyramide 115cm)
Herkomst: Buxus staat ook bekend onder de namen buksboom en palmboompje. ..Vanaf € 69.00 -
Kunstkerstboom groen met 380 ledlampjes. hgte 240cm.
Kunstkerstboom met verlichting.Hoogte 240cm.Inclusief voet en 380 ..Vanaf € 449.00 -
Cotoneaster suecicus 'coral beauty' (dwergmispel) 25/30 cm.
Cotoneaster suecicus 'Coral Beauty' is een bladhoudende bodembedekker. ..Vanaf € 2.55 -
Cotoneaster suecicus 'coral beauty' (dwergmispel) 25/30 cm.
Cotoneaster suecicus 'Coral Beauty' is een bladhoudende bodembedekker. ..Vanaf € 2.55 -
Deutzia magnifica (bruidsbloem) 60/80 cm.
Deutzia magnifica is een goed vertakkende krachtig groeiende struik. De ..Vanaf € 12.30 -
Deutzia magnifica (bruidsbloem) 60/80 cm.
Deutzia magnifica is een goed vertakkende krachtig groeiende struik. De ..Vanaf € 12.30 -
Syringa meyeri 'palibin' (sering) 40/60 cm.
Syringa meyeri 'Palibin' is een laagblijvende Sering. Syringa meyeri ..Vanaf € 30.20 -
Syringa meyeri 'palibin' (sering) 40/60 cm.
Syringa meyeri 'Palibin' is een laagblijvende Sering. Syringa meyeri ..Vanaf € 30.20 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn, cillinder) 175/200 cm
Trachelospermum jasminoides ook wel sterjasmijn genoemd. De ranken ..Vanaf € 235.95 -
Trachelospermum jasminoides (toscaanse jasmijn, cillinder) 175/200 cm
Trachelospermum jasminoides ook wel sterjasmijn genoemd. De ranken ..Vanaf € 235.95 -
Phlox procumbens 'variegata' (vlambloem) p9
Phlox procumbens 'Variegata' is een langzaam groeiende mat, groenblijvende ..Vanaf € 2.75