Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses oman peak period'
Boeket van 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 60.00 -
Hartverwarmende rozen
Fluweelachtige, rode rozen kunnen niet worden overtroffen, maar de ..Vanaf € 65.00 -
Bloeiende favoriet
Een van onze meest opbeurende boeketten! Vele abrikooskleurige rozen, ..Vanaf € 44.50 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 35.50 -
Geweldige gerbera's
Een halve bol schitterende gerbera's in verschillende tinten, van felroze ..Vanaf € 32.50 -
Gele rozen verrassing
Als u geen fan bent van een boeket met rode rozen, dan zullen deze gele ..Vanaf € 53.00 -
Geel tulpenboeket
Een licht, traditioneel en altijd vrolijk boeket van heldergele tulpen.Vanaf € 20.00 -
Bloemenbon / cadeaubon â 20,00
Een bloemenbon laten bezorgen? Stuur deze bloemenbon / Cadeaubon naar ..Vanaf € 20.00 -
Roze mini anthurium lilian
Een sterke bloeiende plant is deze Roze mini Anthurium Lilian. Deze kan ..Vanaf € 9.95 -
Philodendron imperial red 70 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 21.00 -
Kerstbal goud mat. dia 8cm.
Kerstbal goud.Kleur: Goud mat.Kunststof. Diameter 8cm.Verkoop per stuk.Vanaf € 1.15 -
Acorus calamus (kalmoes) p9
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 3.35 -
Acorus calamus (kalmoes) p9
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 3.35 -
Hamamelis intermedia 'jelena' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Jelena' is een zeer vroegbloeiende ..Vanaf € 127.10 -
Hamamelis intermedia 'jelena' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Jelena' is een zeer vroegbloeiende ..Vanaf € 127.10
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'sympathy chile'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 47.50 -
Wijnarrangement 'bloemrijk today'
Mooi bloemstuk in witte en groene tinten met een fles wijn erin verwerkt. ..Vanaf € 48.00 -
Oceaan bries
Een ongekend uniek arrangement met blauwe, limoengroene en witte strepen ..Vanaf € 49.95 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Bloeiende favoriet
Een van onze meest opbeurende boeketten! Vele abrikooskleurige rozen, ..Vanaf € 34.50 -
Bloeiende bougainville
Supermagenta! De bougainville staat bekend om zijn weerstand tegen ziektes ..Vanaf € 20.00 -
Bloemen boeket van germini's
Dit bloemen boeket van verschillende kleuren mini Gerbera's en mooie ..Vanaf € 17.50 -
Dracaena bicolor (3 stammen) in hydrocultuur
Standplaats: Bij voorkeur een lichte plek of een plek met indirect ..Vanaf € 44.00 -
Luxe bloempot laos goud dia. 44
Laos Goud Dia. 44De regendruppels vinden traag hun weg naar de aarde en ..Vanaf € 119.00 -
Cornus mas (kornoelje) 80/100 cm.
Cornus mas is een vroegbloeiende Kornoelje. Deze Kornoelje bloeit geel in ..Vanaf € 19.95 -
Cornus mas (kornoelje) 80/100 cm.
Cornus mas is een vroegbloeiende Kornoelje. Deze Kornoelje bloeit geel in ..Vanaf € 19.95 -
Elaeagnus ebbingei (olijfwilg) 30/40 cm.
Elaeagnus ebbingei is een opgaande wintergroene heester. De Olijfwilg is ..Vanaf € 8.65 -
Elaeagnus ebbingei (olijfwilg) 30/40 cm.
Elaeagnus ebbingei is een opgaande wintergroene heester. De Olijfwilg is ..Vanaf € 8.65 -
Achillea filipendulina 'parker's variety' (duizendblad) p9
Achillea filipendulina 'Parker's Variety' (Duizendblad) is een stevig goed ..Vanaf € 1.95 -
Achillea filipendulina 'parker's variety' (duizendblad) p9
Achillea filipendulina 'Parker's Variety' (Duizendblad) is een stevig goed ..Vanaf € 1.95