Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Zingende ballon 'sweet baby boy'
Superhelium ballon met een grootte van ongeveer 80 cm. Deze ballon zingt ..Vanaf € 24.95 -
Rouwboeket 'sympathy sweden'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 50.00 -
Bloementaart herfst
Een leuke herfst bloementaart bestellen en laten bezorgen? Kies dan deze ..Vanaf € 19.95 -
Areca (toef)
Standplaats: Kan in de felle zon staan maar dan wordt hij wel een beetje ..Vanaf € 299.00 -
Acer negundo 'aureomarginatum' (vederesdoorn) 60/80 cm.
Acer negundo 'Aureomarginatum' is een geelbonte ..Vanaf € 19.25 -
Acer negundo 'aureomarginatum' (vederesdoorn) 60/80 cm.
Acer negundo 'Aureomarginatum' is een geelbonte ..Vanaf € 19.25 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 30/40 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 19.30 -
Acer palmatum 'ornatum' (japanse esdoorn) 30/40 cm.
Acer palmatum 'Ornatum' is een spreidend groeiende Japanse Esdoorn ..Vanaf € 19.30 -
Prunus laurocerasus 'rotundifolia' (laurier) 150/175 cm
Prunus Rotundifolia (laurier) is de meest voorkomende varieteit van de ..Vanaf € 32.75 -
Prunus laurocerasus 'rotundifolia' (laurier) 150/175 cm
Prunus Rotundifolia (laurier) is de meest voorkomende varieteit van de ..Vanaf € 32.75 -
Robinia margaretta 'casque rouge' (acacia) 20/25 cm
Robinia margaretta ´Casque Rouge´ (Acacia) wordt slechts 9 m ..Vanaf € 356.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - boeket oranje l
Dit is door de oranje kleur een bijna koninklijk boeket! Er zitten ..Vanaf € 30.00 -
Bloemen - boeket oranje l
Dit is door de oranje kleur een bijna koninklijk boeket! Er zitten ..Vanaf € 30.00 -
Single rose 'czech republic'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 25.00 -
Moderne schaal met vetplanten
Wil je een orginele leuke vetplanten in een moderne schaal cadeau geven? ..Vanaf € 18.95 -
Elho pure soft round high wit (dia. 50cm en hgt 90cm)
De Elho Pure Soft Round High is met haar zachte vormgeving gegarandeerd ..Vanaf € 139.95 -
Acer campestre (spaanse aak) 20/25 cm
Acer campestre (Spaanse Aak) is een boom die 12 meter hoog kan worden. Het ..Vanaf € 247.50 -
Acer campestre (spaanse aak) 20/25 cm
Acer campestre (Spaanse Aak) is een boom die 12 meter hoog kan worden. Het ..Vanaf € 247.50 -
Campsis radicans 'flava' (trompetbloem) 350/400 cm
Campsis radicans 'Flava' is een prachtig bloeiende klimplant. Campsis ..Vanaf € 168.20 -
Campsis radicans 'flava' (trompetbloem) 350/400 cm
Campsis radicans 'Flava' is een prachtig bloeiende klimplant. Campsis ..Vanaf € 168.20 -
Cornus kousa 'china girl' (kornoelje) 150/175 cm
Cornus kousa 'China Girl' is een zeer mooie Kornoelje. De struik heeft ..Vanaf € 126.45 -
Cornus kousa 'china girl' (kornoelje) 150/175 cm
Cornus kousa 'China Girl' is een zeer mooie Kornoelje. De struik heeft ..Vanaf € 126.45 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 115.50 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 115.50 -
Malus domestica 'granny smith' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Granny Smith' krijgt een ronde, groene vrucht. Stevig, ..Vanaf € 33.30