Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Single rose 'argentina'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 35.00 -
Rode romantiek
Een romantisch een feestelijk boeket van zuiverrode rozen met enkele ..Vanaf € 28.50 -
Knuffelbeer met chocolade i love you
Geef jouw liefje een dikke knuffel met deze grote knuffelbeer ..Vanaf € 27.95 -
Moët & chandon champagne vintage
Moët & Chandon champagne Grand Vintage Blanc 2004 Een kaartje met ..Vanaf € 47.95 -
Croton (codiaeum) petra vertakt 60 cm. (kamerplant)
Herkomst: Croton ofwel Codiaeum variegatum komt van oorsprong uit Oost- ..Vanaf € 14.00 -
Bloempot lechuza cubico all inclusive set taupe 30
De Lechuza Cubico verenigt elegantie en schoonheid met eenvoudig gebruik ..Vanaf € 79.95 -
Bloempot lechuza cubico zilver 40
De Lechuza Cubico verenigt elegantie en schoonheid met eenvoudig gebruik ..Vanaf € 117.95 -
Kolkwitzia amabilis 'pink cloud' (kolkwitzia) 50/60 cm.
Kolkwitzia amabilis 'Pink Cloud' is een opvallend groeiende struik. De ..Vanaf € 7.65 -
Kolkwitzia amabilis 'pink cloud' (kolkwitzia) 50/60 cm.
Kolkwitzia amabilis 'Pink Cloud' is een opvallend groeiende struik. De ..Vanaf € 7.65 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 302.50 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 14/16 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 302.50 -
Omphalodes verna (amerikaans vergeet-mij-nietje) p9
Omphalodes verna is een compacte bodembedekker voor een luchtige ..Vanaf € 1.65 -
Omphalodes verna (amerikaans vergeet-mij-nietje) p9
Omphalodes verna is een compacte bodembedekker voor een luchtige ..Vanaf € 1.65 -
Rosa 'polyantha'- rood (trosroos) volle grond
De Rosa polyantha is een kruising tussen een veelbloemige roos en een ..Vanaf € 8.75 -
Rosa 'polyantha'- rood (trosroos) volle grond
De Rosa polyantha is een kruising tussen een veelbloemige roos en een ..Vanaf € 8.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Zingende ballon 'sweet baby girl'
Superheliumballon, grootte ongeveer 80 cm. Deze ballon zingt het liedje ..Vanaf € 24.95 -
Boeket 'roses denmark'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden NIET in de volgende ..Vanaf € 37.00 -
Gezegend met schoonheid
Een feest van verschillende vormen, kleuren en structuren. Rozen van ..Vanaf € 46.50 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Tulpenverleiding
Een vrolijk kleurenspel! Dit tulpenboeket maakt de lente nog vrolijker.Vanaf € 17.50 -
Bloempot lechuza rondo all inclusive set scarlet red 40
De gracieuze potvorm van de Lechuza Rondo is elegant en ongecompliceerd ..Vanaf € 148.95 -
Acer palmatum 'dissectum' (japanse esdoorn) 100/125 cm.
Acer palmatum 'Dissectum' is een Japanse Esdoorn met frisgroen blad. De ..Vanaf € 514.25 -
Acer palmatum 'dissectum' (japanse esdoorn) 100/125 cm.
Acer palmatum 'Dissectum' is een Japanse Esdoorn met frisgroen blad. De ..Vanaf € 514.25 -
Araucaria araucana (apeboom/slangeden) 250/275 cm
Een slangeboom groeit in principe op alle gronden, mits het een goed ..Vanaf € 2504.35 -
Araucaria araucana (apeboom/slangeden) 250/275 cm
Een slangeboom groeit in principe op alle gronden, mits het een goed ..Vanaf € 2504.35 -
Hebe 'james stirling' (struikveronica) p13
Hebe 'James Stirling' is een dwergheester, die 30 cm hoog wordt. Goed te ..Vanaf € 3.95 -
Hebe 'james stirling' (struikveronica) p13
Hebe 'James Stirling' is een dwergheester, die 30 cm hoog wordt. Goed te ..Vanaf € 3.95 -
Butia capitata (geleipalm) 80/100 cm.
Butia capitata (Geleipalm) kan in de volle grond worden geplaats en is dan ..Vanaf € 119.80 -
Butia capitata (geleipalm) 80/100 cm.
Butia capitata (Geleipalm) kan in de volle grond worden geplaats en is dan ..Vanaf € 119.80