Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'yellow freshness'
Zonnig boeket in vrolijke geel met zacht groene kleuren. Hierin zijn o.a. ..Vanaf € 25.95 -
Rode romantiek
Een romantisch een feestelijk boeket van zuiverrode rozen met enkele ..Vanaf € 28.50 -
Fleurige phalaenopsis orchidee
Niemand kan om deze orchidee heen! De kleurschakeringen van de bloembladen ..Vanaf € 42.50 -
Ficus microcarpa ginseng schotel 50 cm. (kamerplant)
Herkomst: Ficus is familie van de Moraceae. Ficus betekent niets anders ..Vanaf € 25.00 -
Bloempot lechuza classico ls all inclusive set zwart glans 43
Met een enkele handeling vervangt u de volledige beplanting. ..Vanaf € 67.95 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 30/35 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 1191.85 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 30/35 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 1191.85 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 100/125 cm.
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 26.30 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 100/125 cm.
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 26.30 -
Quercus palustris (moeraseik) 16/18 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 356.95 -
Quercus palustris (moeraseik) 16/18 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 356.95 -
Clematis durandii (bosrank) 80/100 cm.
Clematis durandii heeft een mooie blauw/paarse bloem die 6-12cm groot ..Vanaf € 8.40
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Single rose 'finland'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 25.00 -
Cadeauset 'esprit connect' woman
Esprit Connect woman is levendig, kleurrijk en jong. De flacon heeft ..Vanaf € 14.95 -
Boeket 'chrysant wit today'
Prachtig gemengd boeket in witte en groene tinten (excl. vase). LET OP: ..Vanaf € 35.50 -
Ficus microcarpa compacta (kamerplant)
Herkomst: Ficus is familie van de Moraceae. Ficus betekent niets anders ..Vanaf € 39.00 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 32.45 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 32.45 -
Juniperus squamata 'blue carpet' (jeneverbes) 30/40 cm.
Juniperus squamata 'Blue Carpet' is een conifeer met een lage, matvormende ..Vanaf € 9.35 -
Juniperus squamata 'blue carpet' (jeneverbes) 30/40 cm.
Juniperus squamata 'Blue Carpet' is een conifeer met een lage, matvormende ..Vanaf € 9.35 -
Quercus palustris (moeraseik) 30/35 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 1203.95 -
Quercus palustris (moeraseik) 30/35 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 1203.95 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 40/50 cm.
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 12.05 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 40/50 cm.
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 12.05 -
Syringa vulgaris 'charles joly' (sering) 125/150 cm
Syringa vulgaris 'Charles Joly' is een Sering met een heerlijk geurende ..Vanaf € 69.60 -
Syringa vulgaris 'charles joly' (sering) 125/150 cm
Syringa vulgaris 'Charles Joly' is een Sering met een heerlijk geurende ..Vanaf € 69.60 -
Geranium 'ann folkard' (ooievaarsbek) p9
Geranium 'Ann Folkard' bloeit purperroze met een zwart hart. Deze Geranium ..Vanaf € 3.60 -
Geranium 'ann folkard' (ooievaarsbek) p9
Geranium 'Ann Folkard' bloeit purperroze met een zwart hart. Deze Geranium ..Vanaf € 3.60