Aster 'schneekissen' (aster) p9
De bloeitijd van Aster 'Schneekissen' (Aster) is september - oktober.De plant is een lage, herfstbloeiende, kussenvormende, compacte aster, zeer geschikt voor toepassing vooraan in de border, kleine tuinen.
In de zomer vormen ze een mooi groen kussen en in de herfst bloeien ze nog eens rijk.
Deze asters gedijen geleidelijk uit doordat ze korte uitlopers vormen.
Aster 'Schneekissen' taat graag in de volle zon - halfschaduw vruchtbare, koele, vochtige maar goed doorlatende grond.
Geef de plant een mulchlaag om de bodem tegen uitdrogen te beschermen.Scheur de planten ten minste elk jaar voordat de bloei terugloopt en het binneste van de pol te zwak wordt - plaats de buitenkanten terug.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster 'schneekissen' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'white anthurium'
Prachtig modern boeket opgemaakt met lelie's, anthuriums en rozen. Als er ..Vanaf € 42.95 -
Rozen der romantiek
Een nobel geheel van roze rozen in twee verschillende schakeringen, ..Vanaf € 37.00 -
Vrolijk én feestelijk
Geef me de vijf! Vijf kleuren, wel te verstaan... Paars, geel, cerise, wit ..Vanaf € 40.00 -
Knuffelboeket met koekel
Knuffelboeket met koekel knuffel 25cm en GRATIS VAAS Door beschikbaarheid ..Vanaf € 26.50 -
Ficus amstel king (kamerplant)
Herkomst: Al meer dan duizend jaar groeit de Ficus in tropische en ..Vanaf € 99.00 -
Solanum jasmonoides
Van oorsprong komt de Solanum Jasmonoides 'Klimmende Nachtschade' uit ..Vanaf € 4.05 -
Dracaena lemon lime vertakt 60 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 21.00 -
Kerstbal wit glans. dia 10cm.
Kerstbal wit.Kleur: Wit glans.Kunststof. Diameter 10cm.Verkoop per stuk.Vanaf € 1.80 -
Ficus ginseng bonsai in luxe fiona bowl pot
Ficus Ginseng Bonsai inclusief luxe Fiona Bowl plantenbak.Diameter van de ..Vanaf € 19.95 -
Abelia grandiflora (abelia) 60/80 cm.
Abelia grandiflora is een halfwintergoene bloemheester waarvan de takjes ..Vanaf € 41.90 -
Abelia grandiflora (abelia) 60/80 cm.
Abelia grandiflora is een halfwintergoene bloemheester waarvan de takjes ..Vanaf € 41.90 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 20/25 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 719.95 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 20/25 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 719.95 -
Hippurus vulgaris (lidsteng) plastic verpakking
Moeras/waterplant Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : ..Vanaf € 3.35 -
Hippurus vulgaris (lidsteng) plastic verpakking
Moeras/waterplant Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : ..Vanaf € 3.35 -
Hydrangea macrophylla 'madame emile mouilere' (hortensia) 50/60 cm.
Hydrangea macrophylla 'Madame Emile Mouilere' is een prachtige ..Vanaf € 17.55 -
Hydrangea macrophylla 'madame emile mouilere' (hortensia) 50/60 cm.
Hydrangea macrophylla 'Madame Emile Mouilere' is een prachtige ..Vanaf € 17.55 -
Picea glauca 'echiniformis' (spar) 25/30 cm.
Zeer compact groeiende dwergconifeer. Wintergroen. Bolvormige, iets ..Vanaf € 15.25 -
Picea glauca 'echiniformis' (spar) 25/30 cm.
Zeer compact groeiende dwergconifeer. Wintergroen. Bolvormige, iets ..Vanaf € 15.25 -
Pinus wallichiana (treurden) 150/175 cm
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 187.55 -
Pinus wallichiana (treurden) 150/175 cm
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 187.55 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 50/60 cm.
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 22.95 -
Rhododendron catawbiense 'grandiflorum' (rhododendron) 50/60 cm.
Rhododendron catawbiense 'Grandiflorum´ is een groenblijvende ..Vanaf € 22.95 -
Robinia pseudoacacia 'umbraculifera' (bolacacia) 10/12 cm
Robinia pseudoacacia 'Umbraculifera' (bolacacia) is een mooie compact ..Vanaf € 78.65 -
Robinia pseudoacacia 'umbraculifera' (bolacacia) 10/12 cm
Robinia pseudoacacia 'Umbraculifera' (bolacacia) is een mooie compact ..Vanaf € 78.65 -
Rosa - wit (heesterroos) pot
Heesterrozen zijn makkelijke rozen. De meeste rozen die u in het openbaar ..Vanaf € 12.70