Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwarrangement 'mourning white'
Zeer stijlvol rouwarrangement in witte en groene tinten.Vanaf € 95.00 -
Picknick in het bos
Als u een arrangement moest samenstellen dat werkelijk overal bij past, ..Vanaf € 43.00 -
Happy memories
Meer roze! Het gehele spectrum aan rozetinten wordt vertegenwoordigd in ..Vanaf € 42.50 -
Bloemstuk new born meisje
Een Meisje geboren? Geef dit geboorte bloemstuk kado aan de ..Vanaf € 27.50 -
Happy birthday cake
Happy Birthday Cake heliumballon 46 x 58cm Onze ballonnen worden gevuld ..Vanaf € 13.50 -
Gleditsia triacanthos 'sunburst' (geelbladige christusdoorn) 8/10 cm
Gleditsia triacanthos 'Sunburst' is een Christusdoorn met gele bladeren. ..Vanaf € 96.20 -
Gleditsia triacanthos 'sunburst' (geelbladige christusdoorn) 8/10 cm
Gleditsia triacanthos 'Sunburst' is een Christusdoorn met gele bladeren. ..Vanaf € 96.20 -
Pinus wallichiana (treurden) 60/80 cm.
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 13.75 -
Pinus wallichiana (treurden) 60/80 cm.
Pinus wallichiana (Treurden) is een flinke opgaande conifeer met een breed ..Vanaf € 13.75 -
Taxus baccata (taxushaag) 60/80 cm.
Taxus baccata is de bekende Taxus die veel voor wintergroene hagen wordt ..Vanaf € 14.05 -
Taxus baccata (taxushaag) 60/80 cm.
Taxus baccata is de bekende Taxus die veel voor wintergroene hagen wordt ..Vanaf € 14.05 -
Ilex aquifolium j.c. van tol (hulst) 125/150 cm
Ilex aquifolium J.C. van Tol is de beste hulst voor hoge hagen. Hij kan ..Vanaf € 47.05 -
Ilex aquifolium j.c. van tol (hulst) 125/150 cm
Ilex aquifolium J.C. van Tol is de beste hulst voor hoge hagen. Hij kan ..Vanaf € 47.05
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'voortdurendende passie'
Eeuwigdurende passie, voor eeuwigdurende liefde. Dit rouwboeket is ..Vanaf € 29.50 -
Fruitschaal met fles rode wijn
Fruitschaal met handfruit een fruitige rode wijn uit Zuid Afrika Een ..Vanaf € 27.50 -
Bloempot lechuza cubico taupe 50
De Lechuza Cubico verenigt elegantie en schoonheid met eenvoudig gebruik ..Vanaf € 189.95 -
Bloempot lechuza classico antraciet 43
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 43 ..Vanaf € 49.95 -
Petunia geel - zwart
Petunia geel - zwart. De Petunia vindt haar oorsprong in Zuid-Amerika en ..Vanaf € 16.50 -
Gunnera manicata (gunnera) c15
Gunnera manicata is een majestueuze plant die grote groepen bladeren ..Vanaf € 73.60 -
Gunnera manicata (gunnera) c15
Gunnera manicata is een majestueuze plant die grote groepen bladeren ..Vanaf € 73.60 -
Phlox paniculata 'europa' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'Europa' vlambloem heeft zuivere witte bloem met roze ..Vanaf € 2.00 -
Phlox paniculata 'europa' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'Europa' vlambloem heeft zuivere witte bloem met roze ..Vanaf € 2.00 -
Phormium tenax 'purpureum' (nieuw zeelands vlas) 50/60 cm.
Phormium tenax 'Purpureum' (Nieuw Zeelands Vlas) is een groenblijvende ..Vanaf € 29.65 -
Phormium tenax 'purpureum' (nieuw zeelands vlas) 50/60 cm.
Phormium tenax 'Purpureum' (Nieuw Zeelands Vlas) is een groenblijvende ..Vanaf € 29.65 -
Agave americana 'variegata' (agave) 50/60 cm.
Agave americana 'Variegata' is een Agave met bonte bladeren. De Agave ..Vanaf € 156.10 -
Agave americana 'variegata' (agave) 50/60 cm.
Agave americana 'Variegata' is een Agave met bonte bladeren. De Agave ..Vanaf € 156.10