Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
10 rode rozen
Prachtig cadeau om te krijgen; 10 fraaie rode rozen. Als dat geen liefde ..Vanaf € 20.00 -
Rouwbiedermeier 'yellow gerbera'
Rond gestoken biedermeierstuk in frisse gele tinten met opvallende gele ..Vanaf € 65.00 -
Rode romantiek
Een romantisch een feestelijk boeket van zuiverrode rozen met enkele ..Vanaf € 28.50 -
Colour creation
Een avontuurlijk boeket van zonnebloemen, gerbera's en anjers in twee ..Vanaf € 43.00 -
Enige eustoma's
Eenvoudig in ontwerp maar ronduit indrukwekkend in uitwerking. Drie ..Vanaf € 19.50 -
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 15.00 -
Sierlijke lepel
De moderne, klassieke lepelplant vormt statige bloemen en volop blad. Deze ..Vanaf € 25.50 -
Plus boeket gold
Plus Boeket Gold, modern geel boeket en een fles Gold prosecco 75cl Een ..Vanaf € 39.95 -
Ficus microcarpa ginseng 55 cm. (kamerplant)
Herkomst: Ficus is familie van de Moraceae. Ficus betekent niets anders ..Vanaf € 26.00 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 175/200 cm
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 385.00 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 175/200 cm
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 385.00 -
Hamamelis intermedia 'diane' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Diane' is de meest rode, rijkbloeiende ..Vanaf € 286.15 -
Hamamelis intermedia 'diane' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Diane' is de meest rode, rijkbloeiende ..Vanaf € 286.15 -
Ilex meserveae 'blue prince' (blauwe hulst) 80/100 cm.
Ilex meserveae 'Blue Prince' is de beste winterharde hulst voor hagen en ..Vanaf € 17.05
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses jordan peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 70.00 -
Bruine beer met i love you ballon
Bruine knuffelbeer van Happy Horse 30cm met een I love you heliumballon ..Vanaf € 23.95 -
Plantenbak lechuza quadro ls all inclusive set wit 50
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 114.95 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 50/60 cm.
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 9.85 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 50/60 cm.
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 9.85 -
Exochorda macrantha 'the bride' (exochorda) 100/125 cm.
Exochorda macrantha 'The Bride' groeit in het begin stijl omhoog, maar als ..Vanaf € 29.50 -
Exochorda macrantha 'the bride' (exochorda) 100/125 cm.
Exochorda macrantha 'The Bride' groeit in het begin stijl omhoog, maar als ..Vanaf € 29.50 -
Hosta ' francee' (funkia/hartlelie) p9
Hosta ' Francee' funkia hartelelie is sterk groeiend en heeft ei-ronde tot ..Vanaf € 1.80 -
Hosta ' francee' (funkia/hartlelie) p9
Hosta ' Francee' funkia hartelelie is sterk groeiend en heeft ei-ronde tot ..Vanaf € 1.80 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 60/80 cm.
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 19.90 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 60/80 cm.
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 19.90 -
Paulownia tomentosa (anna paulownaboom) 12/14 cm
Paulownia tomentosa (Anna Paulownaboom) is een opvallende boom door zijn ..Vanaf € 122.55