Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemenkaartje zomaar
Geef uw boeket bloemen, bloemstuk, plant of kado een mooie uitstraling met ..Vanaf € 1.50 -
Philodendron pertusem mosstok 120 80 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 18.00 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 275/300 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 76.45 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 275/300 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 76.45 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 32.45 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 32.45 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 6/8 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 32.45 -
Malus 'rudolf' (sierappel) 6/8 cm
Malus 'Rudolf' (Sierappel) is een sierappel waarbij de bronsrode bladeren ..Vanaf € 32.45 -
Taxus baccata (taxushaag) 300/350 cm
Taxus baccata is de bekende Taxus die veel voor wintergroene hagen wordt ..Vanaf € 422.30 -
Taxus baccata (taxushaag) 300/350 cm
Taxus baccata is de bekende Taxus die veel voor wintergroene hagen wordt ..Vanaf € 422.30 -
Prunus lusitanica 'angustifolia' (portugese laurier) 80/100 cm.
Prunus lusitanica 'Angustifolia', de Portugese Laurier groeit trager dan ..Vanaf € 23.65 -
Prunus lusitanica 'angustifolia' (portugese laurier) 80/100 cm.
Prunus lusitanica 'Angustifolia', de Portugese Laurier groeit trager dan ..Vanaf € 23.65
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemstuk 'elegance & white wine'
Elegant bloemstuk in witte en groen tinten met een fles witte wijn erin ..Vanaf € 37.95 -
Ballon 'bob de bouwer'
Hele leuke ballon voor de stoere jarige jongens. Bob de Bouwer, Wendy en ..Vanaf € 10.95 -
Abrikooskleurige rozen
Onze verzameling rozen in crème- en abrikoostinten vormen een ..Vanaf € 30.00 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 50/60 cm.
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 18.55 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 50/60 cm.
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 18.55 -
Juniperus chinensis 'blaauw' (jeneverbes) 25/30 cm.
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 15.05 -
Juniperus chinensis 'blaauw' (jeneverbes) 25/30 cm.
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 15.05 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 6/8 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 27.25 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 6/8 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 27.25 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 937.75 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 937.75 -
Salix babylonica 'tortuosa' (kronkelwilg) 10/12 cm
Salix babylonica 'Tortuosa' (Kromkelwilg) wordt ook wel Krulwilg ..Vanaf € 153.65 -
Salix babylonica 'tortuosa' (kronkelwilg) 10/12 cm
Salix babylonica 'Tortuosa' (Kromkelwilg) wordt ook wel Krulwilg ..Vanaf € 153.65 -
Viburnum burkwoodii (sneeuwbal) 250/300 cm
Viburnum burkwoodii is een grote heester. Deze Sneeuwbal behoudt zijn ..Vanaf € 229.90 -
Viburnum burkwoodii (sneeuwbal) 250/300 cm
Viburnum burkwoodii is een grote heester. Deze Sneeuwbal behoudt zijn ..Vanaf € 229.90 -
Viburnum rhytidophyllum (sneeuwbal) 40/60 cm.
Viburnum rhytidophyllum is een tot 600cm uitgroeiende grote wintergroene ..Vanaf € 16.95