Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses slovenia peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 110.00 -
Fluisteringen
Een charmant en vrolijk arrangement met roze en witte rozen. Gedecoreerd ..Vanaf € 47.50 -
Happy memories
Meer roze! Het gehele spectrum aan rozetinten wordt vertegenwoordigd in ..Vanaf € 52.50 -
Boeket geel - blauw
Boeket van gele en blauwe bloemen gemengd met diverse soorten groen Door ..Vanaf € 14.95 -
Artstone claire pot lemon
De Artstone Claire Pot lemon is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 1.95 -
Dracaena pleomele song of jamaica (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 89.00 -
Cytisus 'goldfinch' (brem) 30/40 cm.
Cytisus 'Goldfinch' is een opgaande sierheester. De bloemen zijn geel met ..Vanaf € 6.40 -
Cytisus 'goldfinch' (brem) 30/40 cm.
Cytisus 'Goldfinch' is een opgaande sierheester. De bloemen zijn geel met ..Vanaf € 6.40 -
Juniperus virginiana 'grey owl' (jeneverbes) -
Grote struikvormige jeneverbes met blauwgroen loof. De hoogte na 10 jaar ..Vanaf € 35.80 -
Juniperus virginiana 'grey owl' (jeneverbes) -
Grote struikvormige jeneverbes met blauwgroen loof. De hoogte na 10 jaar ..Vanaf € 35.80 -
Parrotia persica (perzisch ijzerhout) 350/400 cm
Parrotia persica is een langzaamgroeiende heester met een schitteende ..Vanaf € 525.75 -
Parrotia persica (perzisch ijzerhout) 350/400 cm
Parrotia persica is een langzaamgroeiende heester met een schitteende ..Vanaf € 525.75 -
Picea omorika (servische spar / omorikaden) 250/300 cm
Picea omorika is een smal piramidaal groeiende conifeer met een ..Vanaf € 350.00 -
Picea omorika (servische spar / omorikaden) 250/300 cm
Picea omorika is een smal piramidaal groeiende conifeer met een ..Vanaf € 350.00
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Guirlande besneeuwd met verlichting. lgte 270cm.
Guirlande met kunstsneeuw en verlichting.Kleur licht: Warm-witLengte 270 ..Vanaf € 39.95 -
Schaal nathalie black dia. 36 cm.
Schaal Nathalie black dia. 36 cm.Kleur zwart. De hoogte is 25,5 cm en de ..Vanaf € 39.95 -
Deutzia scabra 'plena' (bruidsbloem) 80/100 cm.
Deutzia scabra 'Plena' is een van de ruigere Bruidsbloemen. Scabra ..Vanaf € 19.25 -
Deutzia scabra 'plena' (bruidsbloem) 80/100 cm.
Deutzia scabra 'Plena' is een van de ruigere Bruidsbloemen. Scabra ..Vanaf € 19.25 -
Buxus microphylla 'faulkner' (buxus meeneemhaag) meeneemhaag 80 cm
Buxus microphylla 'Faulkner', deze is gekweekt als kant en klare haag. U ..Vanaf € 156.10 -
Buxus microphylla 'faulkner' (buxus meeneemhaag) meeneemhaag 80 cm
Buxus microphylla 'Faulkner', deze is gekweekt als kant en klare haag. U ..Vanaf € 156.10 -
Prunus lusitanica (portugese laurier) 150/175 cm
Prunus lusitanica (Potugese Laurier) wordt in ons land steeds ..Vanaf € 99.85 -
Prunus lusitanica (portugese laurier) 150/175 cm
Prunus lusitanica (Potugese Laurier) wordt in ons land steeds ..Vanaf € 99.85 -
Anemone hupehensis 'splendens' (japanse anemoon) p9
Anemone hupehensis 'Splendens' (Anemoon) heeft een aparte paarsroze ..Vanaf € 1.85 -
Anemone hupehensis 'splendens' (japanse anemoon) p9
Anemone hupehensis 'Splendens' (Anemoon) heeft een aparte paarsroze ..Vanaf € 1.85 -
Carpinus betulus (haagbeuk als boom) 12/14 cm
Carpinus betulus is een boom met een grote eironde kroon. De kroon kan wel ..Vanaf € 148.50 -
Carpinus betulus (haagbeuk als boom) 12/14 cm
Carpinus betulus is een boom met een grote eironde kroon. De kroon kan wel ..Vanaf € 148.50 -
Platanus hispanica (plataan) 10/12 cm
Platanus hispanica (gewone Plataan) is een snelgroeiende boom. Op oudere ..Vanaf € 42.35