Aster 'monte cassino' (herfst aster) p9
Aster 'Monte Cassino' (Herst aster) is een hoge witbloeiende Herstaster. De Aster bloeit van september tot en met oktober. Zeer goede snijbloem.De kleine zuiverwitte bloempjes schitteren in de najaarsborder.De plant vormt een dichte struik.Verlangt een zonnige plek en goed doorlatende, voedselrijke grond. Deze plant is zeer geschikt om te combineren met de 'basisplanten'. Is van oorsprong een 'weideplant' en daarom vooral geschikt voor wat zwaardere bodemtypen en zo nu en dan vochtige grond. Aster 'Monte Cassino' dan ook vaak goed te combineren met bosrandplanten.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster 'monte cassino' (herfst aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 59.00 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 45.50 -
Gele rozen verrassing
Als u geen fan bent van een boeket met rode rozen, dan zullen deze gele ..Vanaf € 33.00 -
Helium ballon welkom
Pas thuis gekomen uit het ziekenhuis, van een vakantie, stage of werk in ..Vanaf € 9.95 -
Plantenbak lechuza cararo all inclusive set zwart hoogglans 75
Lechuza Cararo + wielenLengte 75 cm. Breedte 30 cm. Hoogte 43 cm.Geschikt ..Vanaf € 129.95 -
Kerstboom besneeuwd. flock tree. hgte 210cm.
Kerstboom met kunstsneeuw 'Flock Tree'Hoogte 210cm.Inclusief ..Vanaf € 199.00 -
Cornus kousa 'china girl' (kornoelje) 80/100 cm.
Cornus kousa 'China Girl' is een zeer mooie Kornoelje. De struik heeft ..Vanaf € 42.35 -
Cornus kousa 'china girl' (kornoelje) 80/100 cm.
Cornus kousa 'China Girl' is een zeer mooie Kornoelje. De struik heeft ..Vanaf € 42.35 -
Fallopia aubertii (bruidssluier) 200/250 cm
Fallopia aubertii, deze slingerplant heeft roomwitte bloemen. Verkleurd ..Vanaf € 42.35 -
Fallopia aubertii (bruidssluier) 200/250 cm
Fallopia aubertii, deze slingerplant heeft roomwitte bloemen. Verkleurd ..Vanaf € 42.35 -
Ilex aquifolium 'madame briot' (hulst) 60/80 cm.
Ilex aquifolium 'Madame Briot' is een hulst met een goudgele bladrand. In ..Vanaf € 32.95 -
Ilex aquifolium 'madame briot' (hulst) 60/80 cm.
Ilex aquifolium 'Madame Briot' is een hulst met een goudgele bladrand. In ..Vanaf € 32.95 -
Prunus laurocerasus 'otto luyken' (laurier) 30/40 cm.
Prunus laurocerasus 'Otto Luyken' (laurier) is de meeste gebruikte laurier ..Vanaf € 6.40 -
Prunus laurocerasus 'otto luyken' (laurier) 30/40 cm.
Prunus laurocerasus 'Otto Luyken' (laurier) is de meeste gebruikte laurier ..Vanaf € 6.40 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 6/8 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 27.25 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 6/8 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 27.25 -
Rhus typhina (fluweelboom) 100/125 cm.
Rhus typhina is een heester die uitgroeit tot een kleine meerstammige ..Vanaf € 65.90 -
Rhus typhina (fluweelboom) 100/125 cm.
Rhus typhina is een heester die uitgroeit tot een kleine meerstammige ..Vanaf € 65.90 -
Geranium 'brookside' (ooievaarsbek) p9
Geranium 'Brookside'is goed te gebruiken als bodembedekker. Deze Geranium ..Vanaf € 2.00 -
Geranium 'brookside' (ooievaarsbek) p9
Geranium 'Brookside'is goed te gebruiken als bodembedekker. Deze Geranium ..Vanaf € 2.00 -
Phlox subulata 'purple beauty' (vlambloem) p9
Phlox subulata 'Purple Beauty' is een uit N.-Amerika afkomstig geslacht. ..Vanaf € 1.45