Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'white serenity'
Fraai boeket met witte bloemen. De witte kleur maakt het een sereen en ..Vanaf € 35.95 -
Boeket 'classic red roses'
Mooi boeket met lange rode rozen in een klassieke schikking.Vanaf € 49.95 -
Boeket 'sympathy jordan'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 70.00 -
Hartverwarmende rozen
Fluweelachtige, rode rozen kunnen niet worden overtroffen, maar de ..Vanaf € 55.00 -
Aglaonema osaka 55 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Aglaonema is afkomstig uit Zuid-Oost Azie en behoort tot de ..Vanaf € 29.00 -
Bloempot lechuza rondo antraciet 32
De gracieuze potvorm van de Lechuza Rondo is elegant en ongecompliceerd ..Vanaf € 57.95 -
Ficus carica (vijg) 80/100 cm.
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 51.45 -
Ficus carica (vijg) 80/100 cm.
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 51.45 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 100/125 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 41.25 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 100/125 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 41.25 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 18/20 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 296.45 -
Prunus serrulata 'amanogawa' (japanse sierkers als zuilboom) 18/20 cm
Prunus serrulata 'Amanogawa' is een Japanse sierkers met een smal opgaande ..Vanaf € 296.45 -
Musa basjoo (bananenboom) 200/250 cm
Musa basjoo (Bananenboom) is de meest winterharde banaan die er ..Vanaf € 240.80
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwarrangement 'exotic orchidee'
Prachig arrangement met exotische kleuren, met orchideen. Door de ..Vanaf € 155.00 -
Boeket 'roses iceland peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 75.00 -
Boeket 'in-the-mix gerbera'
Gemengd boeket van diverse kleuren gerbera's. Echt een topper!Vanaf € 24.95 -
Rouwboeket 'classic roses'
Witte rozen vormen de hoofdbloemen in dit klassieke, stijlvolle ligboeket.Vanaf € 35.00 -
Polka pink tulpen
Vrolijke witte tulpen net dieproze randen zijn een lust voor het oog! Een ..Vanaf € 27.50 -
Rouwarrangement 'bewondering'
Een kleurrijke compositie, voor een gewaardeerd persoon. Dit ..Vanaf € 140.00 -
Bloempot art en vogue ella pot graphite. hgt. 45cm
Art en Vogue bloempotten en plantenbakken zijn modieus, eigentijds, maar ..Vanaf € 99.00 -
Schefflera gold capella op gevlochten stam 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 32.00 -
Polyscias perejil vertakt 90 cm. (kamerplant)
Herkomst: De oorsprong van de Polyscias bevindt zich van ..Vanaf € 27.00 -
Bloempot lechuza classico zwart glans 21
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 21 ..Vanaf € 14.95 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 18/20 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 170.50 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 18/20 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 170.50 -
Betula pendula (ruwe berk) 16/18 cm
Betula pendula (ruwe Berk) heeft een open kroon met takken die naar ..Vanaf € 248.05 -
Betula pendula (ruwe berk) 16/18 cm
Betula pendula (ruwe Berk) heeft een open kroon met takken die naar ..Vanaf € 248.05 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 200/250 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 340.35 -
Cedrus libani 'glauca' (atlasceder) 200/250 cm
Dit is de blauwe Cedersoort. Deze cedersoort wordt bij ons meestal als ..Vanaf € 340.35 -
Crataegus monogyna 'stricta' (meidoorn als boom) 10/12 cm
Crataegus monogyna 'Stricta' is een meidoorn met een mooie witte ..Vanaf € 54.45 -
Crataegus monogyna 'stricta' (meidoorn als boom) 10/12 cm
Crataegus monogyna 'Stricta' is een meidoorn met een mooie witte ..Vanaf € 54.45 -
Malva moschata 'alba' (muskuskaasjeskruid) p9
Malva moschata 'Alba' Muskuskaasjeskruid is een bossige vaste plant. ..Vanaf € 1.20