Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses colombia peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de ..Vanaf € 87.50 -
Rouwboeket 'sympathy finland'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 82.50 -
Boeket 'roses rep. of ireland'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijs is voor de lengte lang en geldt NIET ..Vanaf € 57.50 -
Californian sun
Niemand kan een glimlach onderdrukken bij het zien van dit levendige gele ..Vanaf € 35.00 -
Hedera hibernica (grootbladige klimop) 250/275 cm
Hedera hibernica is de bekende snelgroeiende klimop, hij wordt veel ..Vanaf € 49.50 -
Hedera hibernica (grootbladige klimop) 250/275 cm
Hedera hibernica is de bekende snelgroeiende klimop, hij wordt veel ..Vanaf € 49.50 -
Pinus sylvestris (grove den, solitair) 100/125 cm.
Pinus sylvestris (Grove den) heeft op jonge leeftijd een regelmatig ..Vanaf € 19.25 -
Pinus sylvestris (grove den, solitair) 100/125 cm.
Pinus sylvestris (Grove den) heeft op jonge leeftijd een regelmatig ..Vanaf € 19.25 -
Prunus laurocerasus 'otto luyken' (laurier) 40/50 cm.
Prunus laurocerasus 'Otto Luyken' (laurier) is de meeste gebruikte laurier ..Vanaf € 7.25 -
Prunus laurocerasus 'otto luyken' (laurier) 40/50 cm.
Prunus laurocerasus 'Otto Luyken' (laurier) is de meeste gebruikte laurier ..Vanaf € 7.25
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Ballon 'smiley girl'
Geweldige ballon voor de geboorte van een meisje. Grootte ongeveer 45cm.Vanaf € 10.95 -
Liefdevolle lelie's
Een prachtig, romantisch boeket van roze lelies met een exotisch tintje.Vanaf € 17.50 -
Artemisia abrotanum (citroenkruid) p9
Artemisia abrotanum (Citroenkruid) is een kruidenplant. Loof fijn ..Vanaf € 1.95 -
Artemisia abrotanum (citroenkruid) p9
Artemisia abrotanum (Citroenkruid) is een kruidenplant. Loof fijn ..Vanaf € 1.95 -
Malus 'red sentinel' (sierappel) 25/30 cm
Malus 'Red Sentinel' (Sierappel) bloeit zeer rijk in de peiode april - mei ..Vanaf € 574.75 -
Malus 'red sentinel' (sierappel) 25/30 cm
Malus 'Red Sentinel' (Sierappel) bloeit zeer rijk in de peiode april - mei ..Vanaf € 574.75 -
Cedrus deodara 'pendula' (treurceder) 150/175 cm
Cedrus deodara 'Pendula' (Treurceder) is een conifeer met breed treurende ..Vanaf € 211.75 -
Cedrus deodara 'pendula' (treurceder) 150/175 cm
Cedrus deodara 'Pendula' (Treurceder) is een conifeer met breed treurende ..Vanaf € 211.75 -
Cedrus libani 'glauca pendula' (treurceder) 16/18 cm
Cedrus libani 'Glauca Pendula' (Treurceder), zeer decoratieve treurboom ..Vanaf € 598.95 -
Cedrus libani 'glauca pendula' (treurceder) 16/18 cm
Cedrus libani 'Glauca Pendula' (Treurceder), zeer decoratieve treurboom ..Vanaf € 598.95 -
Euonymus alatus (kardinaalshoed) 100/125 cm.
Euonymus alatus is een schitterende struik, waarvan de bladeren in de ..Vanaf € 35.75 -
Euonymus alatus (kardinaalshoed) 100/125 cm.
Euonymus alatus is een schitterende struik, waarvan de bladeren in de ..Vanaf € 35.75 -
Primula capitata ssp. mooreana (sleutelbloem) p9
Primula capitata ssp. mooreana heeft in het algemeen hebben een koele, ..Vanaf € 1.95 -
Primula capitata ssp. mooreana (sleutelbloem) p9
Primula capitata ssp. mooreana heeft in het algemeen hebben een koele, ..Vanaf € 1.95 -
Acer palmatum 'sangokaku' (japanse esdoorn) 40/50 cm.
Acer palmatum 'Sangokaku' is een langzaamgroeiende sierheester. De jonge ..Vanaf € 19.70 -
Acer palmatum 'sangokaku' (japanse esdoorn) 40/50 cm.
Acer palmatum 'Sangokaku' is een langzaamgroeiende sierheester. De jonge ..Vanaf € 19.70