Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Ballon '40 jarig jubileum' rood
Mooie ronde ballon voor de felicitaties voor een 40 jarig jubileum. Of ..Vanaf € 10.95 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 55.50 -
Glazen vaas met vetplant
Leuke glazen pot met een vetplant inclusief een zijden vlinders en ..Vanaf € 11.95 -
Heliumballon hug me hart
Hug Me hart heliumballon van 70cm Onze ballonnen worden gevuld met helium ..Vanaf € 16.95 -
Bloempot amora ridgy sand brush dia. 50
Amora Ridgy Sand brush Dia. 50Een luxe decoratieve vaas of planter in ..Vanaf € 109.00 -
Corylopsis pauciflora (schijnhazelaar) 20/25 cm.
Corylopsis pauciflora is een lage bladverliezende heester. Deze ..Vanaf € 6.55 -
Corylopsis pauciflora (schijnhazelaar) 20/25 cm.
Corylopsis pauciflora is een lage bladverliezende heester. Deze ..Vanaf € 6.55 -
Digitalis purpurea 'gloxiniiflora' (vingerhoedskruid) p9
Digitalis purpurea 'Gloxiniiflora' (Vingerhoedskruid) is geschikt voor ..Vanaf € 1.30 -
Digitalis purpurea 'gloxiniiflora' (vingerhoedskruid) p9
Digitalis purpurea 'Gloxiniiflora' (Vingerhoedskruid) is geschikt voor ..Vanaf € 1.30 -
Malus domestica 'discovery' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Discovery' heeft een platronde rode vrucht. Stevige ..Vanaf € 14.95 -
Malus domestica 'discovery' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Discovery' heeft een platronde rode vrucht. Stevige ..Vanaf € 14.95 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses argentina'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 70.00 -
Polystone partner seaside naturel
De Polystone Partner seaside naturel is gemaakt van polystone, een mengsel ..Vanaf € 179.95 -
Magnolia grandiflora 'gallisoniere' (magnolia) 300/350 cm
De Magnolia grandiflora 'Gallisoniensis' krijgt heerlijk geurende bloemen ..Vanaf € 565.70 -
Magnolia grandiflora 'gallisoniere' (magnolia) 300/350 cm
De Magnolia grandiflora 'Gallisoniensis' krijgt heerlijk geurende bloemen ..Vanaf € 565.70 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 225/250 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 961.95 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 225/250 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 961.95 -
Clematis armandii (bosrank, groenblijvend) 175/200 cm
Clematis armandii is een groenblijvende Clematis en goed winterhard Deze ..Vanaf € 51.45 -
Clematis armandii (bosrank, groenblijvend) 175/200 cm
Clematis armandii is een groenblijvende Clematis en goed winterhard Deze ..Vanaf € 51.45 -
Acer palmatum 'osakazuki' (japanse esdoorn) 60/80 cm.
Acer palmatum 'Osakazuki' is een opgaande groeiende Japanse Esdoorn. Het ..Vanaf € 26.00 -
Acer palmatum 'osakazuki' (japanse esdoorn) 60/80 cm.
Acer palmatum 'Osakazuki' is een opgaande groeiende Japanse Esdoorn. Het ..Vanaf € 26.00 -
Acer palmatum 'trompenburg' (japanse esdoorn) 30/40 cm.
Acer palmatum 'Trompenburg' is een Langzaam groeiende heester die ..Vanaf € 19.75