Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses norway peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 130.00 -
Sunset boulevard
Als oranje en groen uw favoriete kleuren zijn en u houdt van grote ..Vanaf € 34.50 -
Sunset boulevard
Als oranje en groen uw favoriete kleuren zijn en u houdt van grote ..Vanaf € 44.50 -
Rode amaryllissen boeket
Een mooi boeket van Rode Amaryllissen bezorgen? Kies dan dit boeket van 6 ..Vanaf € 20.00 -
Helium ballon veel geluk
Veel Geluk dat wens je iedereen toe. Of het nu voor een huwelijk, ..Vanaf € 9.95 -
Dracaena warneckei
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 109.00 -
2x senecio himalya in vaas gracka deep purple
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 49.95 -
Hamamelis intermedia 'diane' (toverhazelaar) 80/100 cm.
Hamamelis intermedia 'Diane' is de meest rode, rijkbloeiende ..Vanaf € 42.35 -
Hamamelis intermedia 'diane' (toverhazelaar) 80/100 cm.
Hamamelis intermedia 'Diane' is de meest rode, rijkbloeiende ..Vanaf € 42.35 -
Hamamelis intermedia 'westerstede' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Westerstede' is een geel bloeiende ..Vanaf € 108.90 -
Hamamelis intermedia 'westerstede' (toverhazelaar) 150/175 cm
Hamamelis intermedia 'Westerstede' is een geel bloeiende ..Vanaf € 108.90 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 175/200 cm
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 339.40 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 175/200 cm
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 339.40 -
Prunus glandulosa 'alba plena' (witte amandel) 40/50 cm.
Prunus glandulosa 'Alba Plena' is een opgaand groeiende heester met mooie ..Vanaf € 10.95 -
Prunus glandulosa 'alba plena' (witte amandel) 40/50 cm.
Prunus glandulosa 'Alba Plena' is een opgaand groeiende heester met mooie ..Vanaf € 10.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
'roses philippine islands peak period''
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 150.00 -
Rouwboeket 'sympathy suriname'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 60.00 -
Bloemenpracht
Dit arrangement is een favoriet bij iedereen! Een vrolijke, helderpaarse ..Vanaf € 44.50 -
Anjer creatie
Misschien wel het mooiste anjerboeket dat u ooit heeft gezien! Gevouwen, ..Vanaf € 15.00 -
Bloemenabonnement 12 maanden
Bestel dit bloemenabonnement en verras de ontvanger gedurende ..Vanaf € 264.00 -
Boeket rode rozen met bladmateriaal
Boeket rode rozen met bladmateriaal Lengte van de rozen is circa ..Vanaf € 15.00 -
Sympathie boeket rode rozen
Sympathie boeket rode rozen met bladmateriaal Lengte van de rozen is ..Vanaf € 15.00 -
Rouwarrangement hart vorm wit
Rouwstuk hart vorm opgestoken met witte bloemen Door beschikbaarheid van ..Vanaf € 112.50 -
Ficus microcarpa bonsai
Herkomst: Ficus is familie van de Moraceae. Ficus betekent niets anders ..Vanaf € 99.00 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 8/10 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 26.95 -
Acer platanoides 'drummondii' (bonte esdoorn) 8/10 cm
Acer platanoides 'Drummondii' is een Noorse esdoorn met bonte ..Vanaf € 26.95 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 12/14 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 128.70 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 12/14 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 128.70 -
Hibiscus syriacus 'duc de brabant' (altheastruik) 175/200 cm
Hibiscus syriacus 'Duc de Brabant' krijgt gevulde purperroze bloemen, die ..Vanaf € 137.50 -
Hibiscus syriacus 'duc de brabant' (altheastruik) 175/200 cm
Hibiscus syriacus 'Duc de Brabant' krijgt gevulde purperroze bloemen, die ..Vanaf € 137.50 -
Juglans regia (walnotenboom) 20/25 cm
Juglans regia (Walnotenboom) is een langzaam groeiende walnotenboom die ..Vanaf € 598.95